Виїзди по школах району

Аватар пользователя Официальный источник

19 жовтня 2017 року в рамках  спеціалізованого формування «Мобільний консультаційний пункт» обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано виїзди по школах району. Відвідано 2 школи Куцеволівську та Деріївську ЗШ І-ІІІ ст.. Було проведено для середнього та старшого віку учнів шкіл лекції «Профілактика негативних явищ» (інструктор – консультант з проблем хімічної залежності благодійної організації «Повернись додому» Розуменко Є.Я.), «Пофорієнтація старшокласників» (провідний фахівець відділу організації профорієнтації обласного центру зайнятості (Хлань Г.В.), «Взаємостосунки між хлопцем і дівчиною» (психолог відділення «Клініка дружня до молоді»  ( Чепляк О.В.).

Методист відділу методичного забезпечення соціальної роботи обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Барбанова О.М. провела засідання груп за інтересами  в рамках навчання для прийомних батьків, батьків – вихователів з метою підвищення їх виховного потенціалу. У вищезазначеному засіданні взяли участь 14 прийомних батьків та батьків – вихователів із Онуфріївського  району та 1 прийомна мати із м. Світловодськ. Розглядалися питання, що стосуються виховання дітей на основі  концепції сильних сторін та потреб дитини.

Методист відділу методичного забезпечення соціальної роботи обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Краснюк О.М. спільно із фахівцем соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Соса О.М. відвідали 5 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та із категорії багатодітних на території Куцеволівської та Деріївської сільських рад.

Проведено профілактичні бесіди із членами сімей та дані рекомендації щодо вирішення проблем (забезпечення дровами, оформлення  соціальних виплат, влаштування в дитячий садок) та в подальшому винести дане питання на розгляд засідання опікунської ради на територіях.

 

 

Директор  В.ФІРСОВА

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ___     __     __    ________   __   
/'___`\ /'_ `\ /'_ `\ /\_____ \ /'_ `\
/\_\ /\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \ \/___//'/' /\ \L\ \
\/_/// /__ \ \___, \ \ \___, \ /' /' \ \___, \
// /_\ \ \/__,/\ \ \/__,/\ \ /' /' \/__,/\ \
/\______/ \ \_\ \ \_\ /\_/ \ \_\
\/_____/ \/_/ \/_/ \// \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015