Виїзд на територію Камбурліївської, Омельницької та Василівської сільських рад

Аватар пользователя Официальный источник

В рамках діяльності спеціалізованого формування «Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи» 24 травня 2017 року працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді із залученням секретарів сільських рад було здійснено виїзд на територію Камбурліївської, Омельницької та Василівської сільських рад.

         Мета даного рейду –  моніторинг уразливих верств населення, відвідування та обстеження сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, надання соціальних послуг сім’ям, які перебувають під соціальним супроводом та сімей, які виховують дітей з особливими потребами, обстеження умов проживання та утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях, здійснення інформаційно-просвітницької роботи серед різних категорій населення даної території.

         Одним із завдань поставлених під час відвідування сімей було спілкування з ромською національною меншиною, так як на сьогодні інтеграція в українське суспільство даної категорії є соціально значущим питанням. Так, на території Омельницької сільської ради було відвідано 5 сімей ромів та складено відповідні акти. Виявлено одну багатодітну ромську сім’ю, яку взято на облік для вирішення проблемного питання.

         В процесі роботи на даних територіях за місцем проживання було відвідано та обстежено: 2 прийомних сім’ї та 1 будинок сімейного типу, в яких виховується 10 дітей, 6 сімей ( 15 дітей), які опинилися в складних життєвих обставинах та 4 сім’ї в яких виховуються діти з функціональними обмеженнями.Загалом груповою роботою було охоплено 48 осіб.

Працівниками Центру проведено обстеження житлово-побутових умов проживання даних осіб, складено відповідні акти обстежень, проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо їх прав та гарантій, сприяння в залученні до культурологічних заходів дітей з обмеженими фізичними можливостями, які відбудуться до Дня захисту дітей.

 

Директор     В. Фірсова

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ______    __     __    __ __    __ __   
/\ ___\ /'__`\ /'_ `\ /\ \\ \ /\ \\ \
\ \ \__/ /\_\L\ \ /\ \L\ \ \ \ \\ \ \ \ \\ \
\ \___``\ \/_/_\_<_ \/_> _ <_ \ \ \\ \_ \ \ \\ \_
\/\ \L\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \ \ \__ ,__\ \ \__ ,__\
\ \____/ \ \____/ \ \____/ \/_/\_\_/ \/_/\_\_/
\/___/ \/___/ \/___/ \/_/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015