Вітаємо Здебську Валентину Павлівну з присвоєнням почесного звання "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"!

Аватар пользователя Официальный источник

Указом Президента України  від 23 серпня 2018 року ЗДЕБСЬКІЙ Валентині Павлівні – колишньому директору державного підприємства "Онуфріївське лісове господарство" присвоєно почесне звання "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ".

Валентина Павлівна в лісовому господарстві пропрацювала 39 років. Свою трудову діяльність розпочала в Світловодському держлісгоспі з 1979 року по 2007 рік працювала бухгалтером, економістом, заступником директора та головним економістом Світловодського лісгоспзагу.

З 2007 року по 2018 рік в порядку переведення з ДП  «Світловодський лісгосп» працювала директором Державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство».

Упродовж 11 років під її високопрофесійним керівництвом було створено тисячі гектар нових лісів – неоціненого скарбу для наступних поколінь. Ваш талант лісівника і мудрого порадника завжди викликали повагу  у лісівників Онуфріївщини.  Валентина Павлівна – від усього серця хочеться сказати, що ви дійсно гідні цього звання.  

Дорога наша Валентина Павлівна!

Прийміть наші сердечні привітання з почесною нагородою "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ".

Зичимо Вам міцного здоровя, здійснення задумів, планів та мрій на благо Онуфріївщини та України вцілому.

 

 

З повагою лісівники ДП «Онуфріївський лісгосп».

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

 __ __     __     ___     __     __   
/\ \\ \ /'_ `\ /'___`\ /'_ `\ /'_ `\
\ \ \\ \ /\ \L\ \ /\_\ /\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \
\ \ \\ \_ \/_> _ <_ \/_/// /__ \ \___, \ \ \___, \
\ \__ ,__\ /\ \L\ \ // /_\ \ \/__,/\ \ \/__,/\ \
\/_/\_\_/ \ \____/ /\______/ \ \_\ \ \_\
\/_/ \/___/ \/_____/ \/_/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015