Вітаємо з Ювілеєм!

Аватар пользователя Официальный источник

08 грудня 2017 року святкує свій Ювілейний День народження лісничий Онуфріївського лісництва  державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство» Деркач Олег Васильович.

В квітні 1996 року після закінчення Національного аграрного університету м. Київ за направленням він прибув в Звенигородський держлісгосп і був призначений на посаду помічника лісничого Вільховацького лісництва. З квітня 2000 року працював на посаді лісничого Чигиринського лісництва Чигиринського держлісгоспу. А з 2001 року по даний час Олег Васильович лісничий Онуфріївського лісництва ДП «Онуфріївське лісове господарство».

В лісовому господарстві Олег Васильович цілеспрямований, хороший організатор, кваліфіковано здійснює керівництво виробничо-господарською діяльністю лісництва. З відповідальністю виконує поставлені завдання. Користується повагою серед колег і підлеглих.

  

Шановний Олег Васильович!

   Щиро вітаємо Вас з ювілеєм! Бажаємо Вам особистого родинного щастя, міцного здоров'я, трудових здобутків та наснаги у Вашій нелегкій праці - садінні та вирощуванні лісу.

Хай щастя та мир зігрівають оселю
І грає здоров’я, як добре вино.
Будьте завжди Ви щасливий й веселий,
Життя бережіть, бо єдине воно.
Нехай Вам завжди всміхається доля,
Несуть тільки  радість з собою роки,
Хай щастя й здоров’я не зрадять ніколи,
Збудуться мрії, бажання, думки.
Щоб проліском ніжним життя Ваше квітло,
Весною буяла душі доброта.
Любові, добра Вам, чистого неба,
Поваги, пошани й людського тепла.

 

 

З повагою від колективу:

Директор лісгоспу    В.П.Здебська

Голова профкому  О.В.Агафонов

Похожие материалы

Добавить комментарий

  _    ____    __     ___     _   
/' \ /'___\ /'_ `\ /'___`\ /' \
/\_, \ /\ \__/ /\ \L\ \ /\_\ /\ \ /\_, \
\/_/\ \ \ \ _``\ \/_> _ <_ \/_/// /__ \/_/\ \
\ \ \ \ \ \L\ \ /\ \L\ \ // /_\ \ \ \ \
\ \_\ \ \____/ \ \____/ /\______/ \ \_\
\/_/ \/___/ \/___/ \/_____/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015