Вітаємо з Ювілеєм!

Аватар пользователя Официальный источник

08 грудня 2017 року святкує свій Ювілейний День народження лісничий Онуфріївського лісництва  державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство» Деркач Олег Васильович.

В квітні 1996 року після закінчення Національного аграрного університету м. Київ за направленням він прибув в Звенигородський держлісгосп і був призначений на посаду помічника лісничого Вільховацького лісництва. З квітня 2000 року працював на посаді лісничого Чигиринського лісництва Чигиринського держлісгоспу. А з 2001 року по даний час Олег Васильович лісничий Онуфріївського лісництва ДП «Онуфріївське лісове господарство».

В лісовому господарстві Олег Васильович цілеспрямований, хороший організатор, кваліфіковано здійснює керівництво виробничо-господарською діяльністю лісництва. З відповідальністю виконує поставлені завдання. Користується повагою серед колег і підлеглих.

  

Шановний Олег Васильович!

   Щиро вітаємо Вас з ювілеєм! Бажаємо Вам особистого родинного щастя, міцного здоров'я, трудових здобутків та наснаги у Вашій нелегкій праці - садінні та вирощуванні лісу.

Хай щастя та мир зігрівають оселю
І грає здоров’я, як добре вино.
Будьте завжди Ви щасливий й веселий,
Життя бережіть, бо єдине воно.
Нехай Вам завжди всміхається доля,
Несуть тільки  радість з собою роки,
Хай щастя й здоров’я не зрадять ніколи,
Збудуться мрії, бажання, думки.
Щоб проліском ніжним життя Ваше квітло,
Весною буяла душі доброта.
Любові, добра Вам, чистого неба,
Поваги, пошани й людського тепла.

 

 

З повагою від колективу:

Директор лісгоспу    В.П.Здебська

Голова профкому  О.В.Агафонов

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     _    __ __    ______   ________ 
/'__`\ /' \ /\ \\ \ /\ ___\ /\_____ \
/\_\L\ \ /\_, \ \ \ \\ \ \ \ \__/ \/___//'/'
\/_/_\_<_ \/_/\ \ \ \ \\ \_ \ \___``\ /' /'
/\ \L\ \ \ \ \ \ \__ ,__\ \/\ \L\ \ /' /'
\ \____/ \ \_\ \/_/\_\_/ \ \____/ /\_/
\/___/ \/_/ \/_/ \/___/ \//

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015