Вітаємо з ювілеєм!

Аватар пользователя Администратор

Адміністрація сайту щиро вітає Абрамовича Юрія Миколайовича з ювілеєм!

День народження - свято в будь-якому віці. Для чоловіка - це особливий день, який не просто додає ще один рік життя, а робить його більш зрілим і мудрим.

Тому в це свято ми від усієї душі бажаємо вам не тільки міцного здоров'я і щастя, а й життєвої мудрості, успіхів у всіх починаннях. 

А легкий характер і почуття гумору хай притягують до вас багато хороших людей, які стануть вірними і відданими друзями. Нехай у домі панують затишок і любов, а на душі спокій і безтурботність. Енергія наповнює вас до країв і не вичерпується з роками.

Похожие материалы

Добавить комментарий

  _     __     __     ____    __   
/' \ /'__`\ /'_ `\ /'___\ /'_ `\
/\_, \ /\_\L\ \ /\ \L\ \ /\ \__/ /\ \L\ \
\/_/\ \ \/_/_\_<_ \ \___, \ \ \ _``\ \ \___, \
\ \ \ /\ \L\ \ \/__,/\ \ \ \ \L\ \ \/__,/\ \
\ \_\ \ \____/ \ \_\ \ \____/ \ \_\
\/_/ \/___/ \/_/ \/___/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015