Вітаємо з ювілеєм!

Аватар пользователя Администратор

Адміністрація сайту щиро вітає Абрамовича Юрія Миколайовича з ювілеєм!

День народження - свято в будь-якому віці. Для чоловіка - це особливий день, який не просто додає ще один рік життя, а робить його більш зрілим і мудрим.

Тому в це свято ми від усієї душі бажаємо вам не тільки міцного здоров'я і щастя, а й життєвої мудрості, успіхів у всіх починаннях. 

А легкий характер і почуття гумору хай притягують до вас багато хороших людей, які стануть вірними і відданими друзями. Нехай у домі панують затишок і любов, а на душі спокій і безтурботність. Енергія наповнює вас до країв і не вичерпується з роками.

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     __     ___    ________  __ __   
/'__`\ /'_ `\ /'___`\ /\_____ \ /\ \\ \
/\_\L\ \ /\ \L\ \ /\_\ /\ \ \/___//'/' \ \ \\ \
\/_/_\_<_ \/_> _ <_ \/_/// /__ /' /' \ \ \\ \_
/\ \L\ \ /\ \L\ \ // /_\ \ /' /' \ \__ ,__\
\ \____/ \ \____/ /\______/ /\_/ \/_/\_\_/
\/___/ \/___/ \/_____/ \// \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015