Вітаємо з Міжнародним днем студента!

Аватар пользователя Официальный источник

17 листопада студенти України відзначають – Міжнародний день студента. В державному підприємстві «Онуфріївське лісове господарство» працюють спеціалісти, які навчаються в вищих навчальних закладах, на заочному відділенні, здобуваючи «вищу професійну освіту» - інженер з охорони та захисту лісу Рубан Віталій Сергійович, помічник лісничого Олександрійського лісництва Ошека Олександр Сергійович, бухгалтер Олександрійського лісництва Берлова Тетяна Ігорівна, майстер лісу Деріївського лісництва Наялович Едуард Геннадійович, єгер Онуфріївського лісництва Вольтер Євгеній Володимирович та сторож Деріївського лісництва Урда Олексій Миколайович.

         Вітаємо всіх студентів: колишніх, нинішніх і майбутніх зі святом.   Бажаємо вам терпіння та працьовитості.  Нехай міцним буде граніт науки і в світлих головах примножаться знання. Ви наші майбутні уми, ви наші світлі голови, майбутнє нашої країни! Нехай кожен з вас запам'ятає ці чудові  і складні студентські роки. Нехай кожному з вас доля надасть можливість здати іспит «на відмінно», нехай викладачі не будуть дуже суворі, а залікові книжки самі відкриваються назустріч заліку і ведуть вас вперед до заповітного диплому! Успіхів вам в житті, в роботі, нехай студентство приносить не тільки веселощі, але й знання!

І, як кажуть «Ні пуху, ні пера на іспитах!».

 

З повагою від колективу:

Директор ДП «Онуфріївський лісгосп» В.Здебська

Голова профкому  О.Агафонов

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ___     _     ___     __     __   
/'___`\ /' \ /'___`\ /'_ `\ /'__`\
/\_\ /\ \ /\_, \ /\_\ /\ \ /\ \L\ \ /\_\L\ \
\/_/// /__ \/_/\ \ \/_/// /__ \ \___, \ \/_/_\_<_
// /_\ \ \ \ \ // /_\ \ \/__,/\ \ /\ \L\ \
/\______/ \ \_\ /\______/ \ \_\ \ \____/
\/_____/ \/_/ \/_____/ \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015