Вимріяна алея - первістка майбутнього скверу! Сквер засадили в день народження видатного Вчителя Василя Сухомлинського!

Аватар пользователя Официальный источник

До  99 річчя від Дня народження  видатного земляка, Вчителя з великої літери - Василя Олександровича Сухомлинського  28 вересня 2017 року  в селищі Павлиш на місці закинутого пустиря, який впродовж не одного десятка років "радував" лише бур'янами,   заклали, для майбутніх поколінь, чудовий парк - зелену зону відпочинку.

         Директор державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство»  Валентина Здебська з благим наміром на користь селищу, щоб зробити його ще красивішим і ошатнішим надала для посадки гарного скверу 99 дерев – 30 шт. дуба червоного, 22 шт. липи дрібнолистої, 20 шт. берези повислої, 27 шт. сосни звичайної.

         Валентина Павлівна запропонувала, щоб кожне деревце було посаджено дітьми з підготовчої групи, бо дане деревце це як маленька дитина за якою потрібно доглядати і дбати, та кожне деревце назвати тим ім’ям хто посади його.

Лісова охорона перед початком робіт провела роз’яснювальну роботу серед запрошених та показала майстер клас з посадки саджанців лісових порід. 

Малеча та учасники заходу залюбки саджали молоді деревця, а  лісова охорона   допомагала та контролювала щоб садженець був посаджений згідно правил.

Після напруженої роботи учасників заходу частували кашею, чаєм та смачною випічкою!   

          Наприкінці заходу, засновники,  висловили велику подяку та респект людям, які підтримали це починання, їх суттєва вагома допомога  почала "оживати", приймати реальні обриси. Ці люди- авторитетні і поважні керівники, підприємці у яких величезний обсяг повсякденних важливих виробничих питань, але все ж таки була віднайдена можливість надати потужну техніку для проведення землевпорядних підготовчих робіт ГО "Сакура", директору ДП "Онуфріївський лісгосп" В.П.Здебській за садженці дерев, керівництву ТОВ " Верес" - О.І. Дзюбі та Т.Т. Дзюбі, керівнику підприємства "Промтехснаб" Прокопенко Л.М. та головному інженеру Омельченку В.Г., ФГ "Головченко і син" Головченку Р.О. та Головченку О.Р., приватному підприємцю Малому В.Д. керівнику Онуфріївського РЕМу Пугачу І.В., Павлиському селищному голові Антоновій І.С. .

 «Все покину і прийду до тебе,
 І ми підем у зелений ,
 І нічого більше нам не треба,
 Крім ялинок, сосен і беріз.
 І звичайно, стрінемось з дубами,
 Які  радо привітають нас.»
 

 

Прес-секретар ДП «Онуфріївське лісове господарство»

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ____    ___    ______    ___     __   
/'___\ /'___`\ /\ ___\ /'___`\ /'_ `\
/\ \__/ /\_\ /\ \ \ \ \__/ /\_\ /\ \ /\ \L\ \
\ \ _``\ \/_/// /__ \ \___``\ \/_/// /__ \ \___, \
\ \ \L\ \ // /_\ \ \/\ \L\ \ // /_\ \ \/__,/\ \
\ \____/ /\______/ \ \____/ /\______/ \ \_\
\/___/ \/_____/ \/___/ \/_____/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015