Виконання колективного договору – спільна справа

Аватар пользователя Официальный источник

Конференція трудового колективу ДП «Онуфріївський лісгосп», що відбулася 23 березня 2018 року, визнала задовільною роботу адміністрації та профспілкового комітету підприємства з виконання Колективного договору в 2017 році.

         Підсумки роботи, про які звітували адміністрація і профком свідчать про те, що підприємство працює на перспективу: на віки створюються спільними зусиллями колективу молоді наддніпрянськиі ліси,  на гордість  жителів Онуфріївки  зразково упорядковується  і щорічно удосконалюється дизайн території  лісгоспу. Всі попередні роки підприємство посилено працювало над переозброєнням та нарощуванням матеріально-технічної бази, на сьогоднішній день всі підрозділи забезпеченні необхідною технікою та обладнанням для виконання своїх завдань. Тому в минулому 2017 році основна частина надходжень спрямовувалась на вирішення соціальних питань і забезпечення соціального захисту працівників.

Реалізація зобов’язань за колдоговором дала змогу в 2017 році забезпечити зростання заробітної плати на 64%. Станом на 01.01.2018 вона становить 8135 грн., тому підприємство є одним із лідерів в Онуфріївському районі по рівню заробітної плати.

На запровадження непередбачених законодавством гарантій і соціально-побутових пільг працівникам в минулому році витрачено  926,8 тис. грн., що становить  в середньому на одного працівника 12036 грн.

У положеннях колдоговору важливе значення надається поліпшенню умов праці працюючих. Комплексні заходи заплановані на 2017 рік виконанні в повному обсязі, забезпечення спецодягом працівників підприємства складає 100%. Вцілому на охорону праці в минулому році фактично витрачено 153,0 тис.грн, що з розрахунку на одного працюючого складає 2,0 тис.грн.

Звичайно, як на кожному підприємстві, є і у нас свої проблеми:…

У цей складний для підприємства час, коли галузь залишилась без державної підтримки, щоб зберегти підприємство всі мають працювати єдиною командою, а адміністрація спільно з профкомом дбати про добробут та соціальний захист своїх членів профспілки.

Нашою спільною метою є турбота про кожного працівника, незалежно від віку, стажу роботи, посади, яку він займає.

Прозвітувавши за виконання минулорічного колективного договору, сторони домовились і отримали підтримку колективу виділити на виконання комплексних заходів з охорони праці на 2018 рік  30450 грн.

Віримо, що спільними зусиллями колективу життя наших працівників уквітчається трудовими здобутками, а в нашій лісовій родині будуть панувати дружні стосунки що стане рушійною силою для щастя…

 

 

     Олександр Агафонов,

головний економіст – голова профкому

 ДП «Онуфріївський лісгосп»

Похожие материалы

Комментарии

Аватар пользователя Гость

профспілки в Україні вміють тільки кошти розподіляти

Добавить комментарий

  __     __    ________   _    __ __   
/'_ `\ /'_ `\ /\_____ \ /' \ /\ \\ \
/\ \L\ \ /\ \L\ \ \/___//'/' /\_, \ \ \ \\ \
\ \___, \ \/_> _ <_ /' /' \/_/\ \ \ \ \\ \_
\/__,/\ \ /\ \L\ \ /' /' \ \ \ \ \__ ,__\
\ \_\ \ \____/ /\_/ \ \_\ \/_/\_\_/
\/_/ \/___/ \// \/_/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015