Відпочинок на природі!

Аватар пользователя Официальный источник
На вихідні синоптики обіцяють температуру повітря до 33 градусів. Багато жителів Онуфріївки та навколишніх сіл поїдуть до лісі на відпочинок. Лісова охорона державного підприємства "Онуфріївське лісове господарство" просить відпочиваючих не розводити багаття.
"Для того, щоб знищити ліс – можна його просто засмітити".
Певно, для нашого народу правила справді існують для того щоб їх порушувати. У лісі ж є написи «Не смітити», "Не розводити багаття" і інші та мало чим вони допомагають. Мало того, що багато хто в ліс приїжджає на автомобілях, знищуючи трав’яний покрив і забруднюючи його вихлопними газами, так ще й сміття після себе не вивозить.
Зайшовши в ліс спостерігаємо неприємну картину: свого роду сміттєва алея супроводжує нас дорогою до вибору «привалу». З іншого боку, від дороги, де-не-де лежать чи то окремі папірці, поліетиленові пакети, або порожні бляшанки.
Тож давайте, якщо виїжджаємо на природу прибирати за собою сміття і не засмічувати природу.
Пам’ятайте:
- розводити багаття можна тільки у спеціально передбачених для цього місцях;
- перед тим як розпалювати вогнище звільніть місце для нього від нагромадження сухих гілок або обкопайте місце навколо багаття;
- не слід залишати багаття без нагляду;
- не можна покидати місце відпочинку, не переконавшись, що вогонь погашений. Не кидайте недопалки! Лише дотримання вимог безпеки збереже лісові масиви від вогню!
Декілька порад при потраплянні у лісову пожежу:
- негайно повідомити оперативно-рятувальну службу по телефону «101»;
- не панікувати та не приймати поспішних, необдуманих рішень;
- не тікати від полум’я, що швидко наближається, у протилежний від вогню бік, а долати край вогню проти вітру, закривши голову і обличчя одягом;
- гасити полум’я невеликих низових пожеж можна, збиваючи полум’я гілками листяних порід дерев, заливаючи водою, закидаючи вологим ґрунтом та затоптуючи ногами;
- під час гасіння пожежі не відходити далеко від доріг та просік, тримати в полі зору інших учасників гасіння пожежі, підтримувати з ними зв’язок за допомогою голосу. Особливо буди обережні у місцях торф’яних пожеж, враховувати, що там можуть створюватися глибокі вирви, тому потрібно пересуватися, перевіряючи палицею глибину шару, який вигорів.
А також пам’ятайте основні правила в лісі:
1.Поважай право рослин і звірів на життя.
2.Припарковуй автомобіль тільки у дозволеному місці.
3.Розпалюй вогонь тільки у визначених місцях. Не залишай розпаленим багаття.
4.Не викидай недопалки у лісі
5.Не залишай та не викидай сміття у лісі. Шануй природу.
6.Собак у лісі води на повідку.
7.Не заходь на лісосіки, а також молоді насадження висотою до 4м.
8.Послухай шум дерев та спів птахів. Не галасуй у лісі.
 
Лісова охорона ДП "Онуфріївське лісове господарство"
Похожие материалы

Добавить комментарий

 __ __     ___    ______   ______   ______  
/\ \\ \ /'___`\ /\ ___\ /\ ___\ /\ ___\
\ \ \\ \ /\_\ /\ \ \ \ \__/ \ \ \__/ \ \ \__/
\ \ \\ \_ \/_/// /__ \ \___``\ \ \___``\ \ \___``\
\ \__ ,__\ // /_\ \ \/\ \L\ \ \/\ \L\ \ \/\ \L\ \
\/_/\_\_/ /\______/ \ \____/ \ \____/ \ \____/
\/_/ \/_____/ \/___/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015