Відомий боксер Микола Валуєв обурений словами засновника «Вконтактi» Дурова про День Перемоги.

Аватар пользователя Гость

Боксер і за сумісництвом депутат Держдуми від «Єдиної Росії» Микола Валуєв доручив своїй прес-службі закрити аккаунти в соціальній мережі «Вконтактi».

Так Російський гігант відреагував на блюзнірські, на його думку, висловлювання засновника соцмережі Павла Дурова про святкування Дня Перемоги. Останній написав у середу, що народ гуляє, «ще б пак - 67 років тому Сталін відстояв у Гітлера право репресувати населення СРСР».

Микола Валуєв: «Дав вказівку своїй прес-службі; закрити всі мої аккаунти вконтакте. Слова Дурова - блюзнірство ».

Свою обіцянку Валуєв стримав, повідомивши про це в Twitter і на офіційному сайтесвоего благодійного фонду.

Микола Валуєв: «Абсолютно не згоден з точкою зору Павла Дурова про великого Дні Перемоги. Я вважаю неприйнятним висловлювання подібного роду, так як вони зневажають не тільки дату, але і всіх тих, хто кровно пов'язаний з нею!Інформація про мою діяльність і благодійного фонду видалені з соціальної мережі Вконтактi».
Автор також анюлював свiй аккаунт «Вконтактi».

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ____    ___     ___     __    ________ 
/'___\ /'___`\ /'___`\ /'__`\ /\_____ \
/\ \__/ /\_\ /\ \ /\_\ /\ \ /\_\L\ \ \/___//'/'
\ \ _``\ \/_/// /__ \/_/// /__ \/_/_\_<_ /' /'
\ \ \L\ \ // /_\ \ // /_\ \ /\ \L\ \ /' /'
\ \____/ /\______/ /\______/ \ \____/ /\_/
\/___/ \/_____/ \/_____/ \/___/ \//

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015