Відкриття полювання на копитних мисливських тварин та пушного звіра

Аватар пользователя Официальный источник

Відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» та наказу по ДП «Онуфріївське лісове господарство» «Про відкриття полювання на копитних тварин в мисливський сезон 2019 року на території мисливських угідь ДП «Онуфріївський лісгосп».
Згідно нього з 02 листопада 2019 року по 29 грудня 2019 року в мисливських угіддях ДП «Онуфріївське лісове господарство» розпочинається сезон облавного полювання на диких парнокопитних тварин.
Днями полювання при колективному та облавному полюванні є субота та неділя. Добування вовка, лисиці, єнотоподібної собаки дозволяється здійснювати за наявності у мисливця ліцензії або відстрільної картки.
Також нагадуємо мисливцям, що до полювання допускаються лише ті мисливці, які мають відповідні документи на право полювання: посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, дозвіл на добування мисливських тварин (відстрільну картку), відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю, паспорт на собак мисливських порід.
Усім мисливцям бажаємо дотримуватись правил техніки безпеки при полюванні .

в.о.Мисливствознавця ДП "Онуфріївське лісове господарство" В.Сулима

Похожие материалы

Добавить комментарий

  _     __     _     __     __   
/' \ /'__`\ /' \ /'_ `\ /'_ `\
/\_, \ /\_\L\ \ /\_, \ /\ \L\ \ /\ \L\ \
\/_/\ \ \/_/_\_<_ \/_/\ \ \/_> _ <_ \/_> _ <_
\ \ \ /\ \L\ \ \ \ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \
\ \_\ \ \____/ \ \_\ \ \____/ \ \____/
\/_/ \/___/ \/_/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015