Відбулося засідання колегії РДА

Аватар пользователя Официальный источник

28 вересня 2017 року під керівництвом голови райдержадміністрації Самородченка С.М. відбулось розширене засідання колегії районної державної адміністрації.

У засіданні колегії взяли участь члени колегії заступник голови районної ради Калницька К.М., керівники та окремі працівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та районної ради, сільські та селищні голови.

На порядку денному засідання колегії розглядалось три питання:

про виконання делегованих повноважень виконкомом Успенської сільської ради згідно вимогами Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»;

про готовність бюджетної сфери до опалювального сезону 2017-2018 років та господарського комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

По закінченні розгляду питання голова райдержадміністрації дав ряд усних доручень.

Заслухавши доповідачів та обговоривши виступи, члени колегії прийняли відповідні рішення з кожного із винесених на порядок денний засідання питань.

Похожие материалы

Комментарии

Аватар пользователя сільчанин із Млинка

Шановний пане Самородченко, чи бува не на цьому засіданні серед іншого Ви дали усне доручення про закриття сільської аптеки? Бо недавно в Онуфріївському районі яскраво відзначили день людей похилого віку, а млинчанам до цього дня зробили персональний подарунок – закрили сільську аптеку, яка й так працювала всього декілька годин на тиждень. От вам і Закон про доступні ліки. Тож будьмо здорові, млинчани?!
Аватар пользователя Людмила Горобець - головний лікар ЦПМСД

Це дещо неправдива інформація. Дійсно 27 вересня 2017 року у голови РДА відбулася нарада за участю сільських голів та завідувачів лікувально - профілактичних закладів району, де сідсутні аптечні заклади. Метою наради було доступне забезпечення населення району за місцем проживання лікарськими засобами. Голова РДА Самородченко С. М. навпаки стурбований тим, що за останні роки аптечна справа стала невід'ємним чинником реформи медицини, а забезпечення якісними, безпечними, економічно доступними лікарськими засобами - одне з першочергових завдань влади. На нараді була присутня завідувач аптеки ПАТ "Ліки Кіровоградщини", яка пояснила причину закриття аптечного пункту у с. Млинок. У звязку з цим головою РДА і було огранізовано даний захід, щоб окреслити основні механізми та варіанти співпраці між ФАПом, лікарською амбулаторією та районною аптекою згідно з чинним законодавством. Млинківський сільський голова Титар В. В. на нараді повідомив, що знайде приміщення з усіма відповідними умовами для аптечного пунку та забезпечить мінімальну орендну плату. В свою чергу завідувач аптекою найближчим часом порушить клопотання перед обласним керівництвом щодо відновлення аптечного пункту на території Млинківської сільської ради та введення в штатний розпис відповідної посади. На даний час готується необхідний пакет документів для проведення ліцензійних умов та відкриття аптечного пункту у с. Млинок.
Аватар пользователя Администратор

Дякую вам за коментар
Аватар пользователя сільчанин із Млинка

Дякую, пані Людмила, за оперативну та докладну інформацію. Скажу чесно, був здивований. Що ж, на словах начебто все добре, а як буде на ділі, поживемо-побачимо. Бувайте здоровенькі!
Аватар пользователя Гость

А как вы хотели? В Евросоюз попадут "не только лишь все. Мало кто сможет это сделать" Особенно пенсионеры ...
Аватар пользователя Гость

нема ума, вважай - каліка! Аптека в Млинку ПРИВАТНА! Власник робе з нею що ЗАХОЧЕ!
Аватар пользователя Гость

Притрушений, якщо аптека приватна, навіщо проводити наради та таке інше? Наприклад, Облєнерго теж приватне, то що, хочу даю (продаю) єлектрику, хочу ні?
Аватар пользователя Гость

спитайте у тих хто проводе наради про те навіщо вони проводять наради! Рішення на нараді не може наказати власнику ПРИВАТНОЇ аптеки не закривати її! Обленерго керується додатковими законами, можете їх почитати і питання відпадуть
Аватар пользователя Гость

я так зрозумів, що тут йдеться не про те, що власник аптеки хоче її закрити, а про те, що приміщення аптеки не відповідає якимось нормам закону

Добавить комментарий

  __     ___    ____    ___     _   
/'_ `\ /'___`\ /'___\ /'___`\ /' \
/\ \L\ \ /\_\ /\ \ /\ \__/ /\_\ /\ \ /\_, \
\ \___, \ \/_/// /__ \ \ _``\ \/_/// /__ \/_/\ \
\/__,/\ \ // /_\ \ \ \ \L\ \ // /_\ \ \ \ \
\ \_\ /\______/ \ \____/ /\______/ \ \_\
\/_/ \/_____/ \/___/ \/_____/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015