Відбулось чергове засідання громадської ради при Онуфріївській районній державній адміністрації

Аватар пользователя Официальный источник

Свою небайдужість та активну громадську позицію у вирішенні проблем життя району переконливо довели учасники засідання громадської ради при Онуфріївській районній державній адміністрації, яке відбулось 14 червня 2017 року. У роботі дорадчого органу взяли участь: голова райдержадміністрації Самородченко С.М., заступник голови районної ради Калницька К.М., Павлиський селищний голова Антонова І.С., редактор районної газети «Придніпров’я» Сорока Р.М.

В ході засідання члени громадської ради та представники структурних підрозділів райдержадміністрації обговорили питання:

про роль громадськості у наведенні благоустрою на території Онуфріївського району та підготовку до обласного фольклорного свята «Невичерпні джерела» поінформував начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації Явтушенко М. І.;

про актуальні проблеми боротьби з туберкульозом та ВІЛ(СНІД) в районі та шляхи їх вирішення в Україні надала інформацію заступник головного лікаря КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Онуфріївського району» Клименко Т.П.;

про стан виконання Програми житлових субсидій за результататами закінчення опалювального сезону доповіла заступник начальника управління соціального захисту населення Сідєльнікова Т.В.

Вкотре членами громадської ради піднімалось питання відновлення роботи Павлиської автостанції та створення належних умов для її роботи: будівництво пандуса та вбиральні, по яким доповіла Павлиський селищний голова Антонова І.С.

Засідання громадської ради було проведено у формі ефективного, конструктивного і дієвого діалогу.

Підсумки засідання громадської ради при райдержадміністрації підвів голова громадської ради Агафонов О.В. та подякував членам громадської ради та представникам райдержадміністрації за плідну співпрацю.

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ___     _     __    ____    _   
/'___`\ /' \ /'__`\ /'___\ /' \
/\_\ /\ \ /\_, \ /\_\L\ \ /\ \__/ /\_, \
\/_/// /__ \/_/\ \ \/_/_\_<_ \ \ _``\ \/_/\ \
// /_\ \ \ \ \ /\ \L\ \ \ \ \L\ \ \ \ \
/\______/ \ \_\ \ \____/ \ \____/ \ \_\
\/_____/ \/_/ \/___/ \/___/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015