Від 7 до 10 років позбавлення волі світить 27-річному жителю райцентру

Аватар пользователя Гость

Днями в Кіровоградській області затримали 27 річного раніше судимого жителя районного центру. Про це повідомляють у прес-службі МВС України в Кіровоградській області.
До райвідділу міліції надійшло повідомлення з центральної районної лікарні про смерть 37-річного місцевого жителя. Чоловіка без свідомості доставили в лікарню з тілесними пошкодженнями і в стані сильного алкогольного сп'яніння.
Результати розтину тіла потерпілого показали, що його смерть наступила внаслідок внутрішньої черепної травми і крововиливу.
За даними прес-служби МВС України в Кіровоградській області, в ході проведення оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили, що чоловік розпивав спиртні напої з місцевим жителем, який у ході сварки і завдав своєму опоненту тілесні ушкодження.
Підозрюваного працівники міліції затримали. До речі, в 2003 році він вже був засуджений за вчинення подібного злочину.
За даним фактом порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) санкцією якої передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

Похожие материалы

Комментарии

Аватар пользователя user 07

К сожалению идиотов еще хватает не только в области

Добавить комментарий

  _     __    ______    ___    __ __   
/' \ /'_ `\ /\ ___\ /'___`\ /\ \\ \
/\_, \ /\ \L\ \ \ \ \__/ /\_\ /\ \ \ \ \\ \
\/_/\ \ \/_> _ <_ \ \___``\ \/_/// /__ \ \ \\ \_
\ \ \ /\ \L\ \ \/\ \L\ \ // /_\ \ \ \__ ,__\
\ \_\ \ \____/ \ \____/ /\______/ \/_/\_\_/
\/_/ \/___/ \/___/ \/_____/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015