Від 7 до 10 років позбавлення волі світить 27-річному жителю райцентру

Аватар пользователя Гость

Днями в Кіровоградській області затримали 27 річного раніше судимого жителя районного центру. Про це повідомляють у прес-службі МВС України в Кіровоградській області.
До райвідділу міліції надійшло повідомлення з центральної районної лікарні про смерть 37-річного місцевого жителя. Чоловіка без свідомості доставили в лікарню з тілесними пошкодженнями і в стані сильного алкогольного сп'яніння.
Результати розтину тіла потерпілого показали, що його смерть наступила внаслідок внутрішньої черепної травми і крововиливу.
За даними прес-служби МВС України в Кіровоградській області, в ході проведення оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили, що чоловік розпивав спиртні напої з місцевим жителем, який у ході сварки і завдав своєму опоненту тілесні ушкодження.
Підозрюваного працівники міліції затримали. До речі, в 2003 році він вже був засуджений за вчинення подібного злочину.
За даним фактом порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) санкцією якої передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

Похожие материалы

Комментарии

Аватар пользователя user 07

К сожалению идиотов еще хватает не только в области

Добавить комментарий

  ____    ___    ____   ________   _   
/'___\ /'___`\ /'___\ /\_____ \ /' \
/\ \__/ /\_\ /\ \ /\ \__/ \/___//'/' /\_, \
\ \ _``\ \/_/// /__ \ \ _``\ /' /' \/_/\ \
\ \ \L\ \ // /_\ \ \ \ \L\ \ /' /' \ \ \
\ \____/ /\______/ \ \____/ /\_/ \ \_\
\/___/ \/_____/ \/___/ \// \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015