Ви безробітний та бажаєте працювати у філії ПАТ «Державний ощадний банк України» - не зволікайте!

Аватар пользователя Официальный источник

У філії ПАТ «Державний ощадний банк України»: є вакансії керуючого відділенням, начальник відділу  та  контролера-касира

 

ПАТ «Державний ощадний банк України» – одна з найбільших фінансово-банківських установ в Україні, яка стабільно працює в умовах постійної конкуренції на ринку банківських послуг та прагне бути сучасним конкурентоспроможним банком. Банк зосереджує свої зусилля на створенні сприятливих та вигідних умов обслуговування клієнтів, розширенні переліку послуг, збільшенні присутності на ринку банківських продуктів та послуг.

Служба зайнятості співпрацює з ПАТ «Державний ощадний банк України» щодо добору необхідних кадрів. Сьогодні підприємство потребує близько 50 фахівців. Серед вакансій: керуючий відділенням, начальник відділу,  заступник начальника відділу, завідувач сектору, контролер-касир, юрисконсульт  та інші. Заробітна плата від 6 до 20 тис. грн.

Фахівці потрібні у містах Кропивницький, Знам’янка,                         Олександрія і Світловодськ, а також у Голованівському, Добровеличківському, Маловисківському, Новомиргородському, Петрівському та Онуфріївському районах.

Якщо вас зацікавила зазначена інформація за більш детальною звертайтеся до центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

 

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

 

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __    ____    _    ____    __   
/'_ `\ /'___\ /' \ /'___\ /'_ `\
/\ \L\ \ /\ \__/ /\_, \ /\ \__/ /\ \L\ \
\/_> _ <_ \ \ _``\ \/_/\ \ \ \ _``\ \ \___, \
/\ \L\ \ \ \ \L\ \ \ \ \ \ \ \L\ \ \/__,/\ \
\ \____/ \ \____/ \ \_\ \ \____/ \ \_\
\/___/ \/___/ \/_/ \/___/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015