Весна - час озеленити своє подвір’я

Аватар пользователя Официальный источник

Наступила весна і кожний справжній господар розпочинає прибирати і прикрашати своє подвір’я. На сьогодні кожен прикрашає своє подвір’я по різному, та у всіх в елементах декору завжди є  декоративні рослини. Якщо раніше придбати нетипові для наших регіонів рослини було проблемно то на сьогодні таких проблем немає.

Онуфріївський лісгосп на сьогодні не пасе задніх в цьому напрямку. На підприємстві збудовані теплиці  оснащені крапельним поливом для вирощування високоякісного декоративного матеріалу. На сьогодні на підприємстві вирощують такі види рослин як: сосна звичайна та кримська, ялини звичайна та голуба, самшит вічнозелений, ялівець звичайний, сизий та козацький, туї західну, східну та золотисту. Поряд з такими не типовими для нашої природи видами вирощують і звичні для нас липи, каштани, горіхи, дуби. Кожен має змогу придбати рослини до своїх уподобань. На сьогодні щорічно працівниками підприємства проводиться живцювання близько 10 тис. шт. декоративних дерев та кущів.

Від продукції, яку пропонують садові центри продукція Онуфріївського лісгоспа вигідно відрізняється меншою ціною при не гіршій якості, адже вирощують її справжні професіонали.

     Тому запрошуємо на наше підприємство всіх бажаючих придбати посадковий матеріал, який вас зацікавив. Водночас ви маєте змогу отримати професійну інформацію від спеціалістів, щодо  підбору постійного місця зростання  та правильності посадки кожного екземпляра дерев та чагарників.

Придбати декоративний посад матеріал можливо в Онуфріївському, Деріївському та Олександрійському лісництвах, де вам викопають ту рослину, яка вам сподобалась.

 

Прес-секретар

ДП «Онуфріївський лісгосп»

Похожие материалы

Добавить комментарий

  _    __ __     ___     __    __ __   
/' \ /\ \\ \ /'___`\ /'__`\ /\ \\ \
/\_, \ \ \ \\ \ /\_\ /\ \ /\_\L\ \ \ \ \\ \
\/_/\ \ \ \ \\ \_ \/_/// /__ \/_/_\_<_ \ \ \\ \_
\ \ \ \ \__ ,__\ // /_\ \ /\ \L\ \ \ \__ ,__\
\ \_\ \/_/\_\_/ /\______/ \ \____/ \/_/\_\_/
\/_/ \/_/ \/_____/ \/___/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015