ВАЖЛИВО ЗНАТИ!

Аватар пользователя Официальный источник

13 квітня 2017 року прийнято Закон України "Про ринок електричної енергії", у зв'язку із чим відбулося відокремлення видів діяльності з розподілу та постачання електричної енергії. Тобто, послуги з постачання та розподілу електричної енергії надаватимуться різними суб'єктами господарювання.

Так, розподіл електричної енергії здійснюватимуть оператори систем розподілу (суб'єкти природних монополій), а постачання - відокремлені від операторів систем розподілу юридичні особи - електропостачальники.

Споживачі електричної енергії будуть розділені на дві основні групи:

1. Побутові та споживачі з електроустановками до 1000В (далі – споживачі універсальної послуги).

2. Споживачі з електроустановками вище 1000В (далі – споживачі).

Оскільки оператори систем розподілу не матимуть права постачати електричну енергію, споживачі повинні до 11 грудня 2018 року обрати електропостачальника та укласти з ним договір.

Постачання електричної енергії споживачам універсальної послуги буде здійснювати компанія, створена у результаті відокремлення в ПрАТ "Кіровоградобленерго" діяльності з розподілу та постачання електроенергії, а саме – ТОВ "КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ", яка також має ліцензію на постачання електроенергії споживачам.

Головним пріоритетом ТОВ "КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ" є залишатись надійним та найдосвіченішим електропостачальником Кіровоградської області. Це можливо завдяки кваліфікованому виробничо-технічному персоналу, знанню специфіки електромереж Кіровоградщини та галузі в цілому, поінформованості щодо усіх законодавчих змін, що  дозволить забезпечити:

- високу якість та надійність надання послуги з постачання електричної енергії;

- оперативність розгляду звернень споживачів, зокрема з питань нарахувань за електричну енергію;

- своєчасне обчислення та безоплатне надання платіжних документів;

- реалізацію різних комерційних пропозицій з постачання електричної енергії для споживачів;

- конфіденційність даних, які отримуються від споживачів;

- інформування споживачів щодо їх прав та обов’язків, цін на електричну енергію, порядку оплати за спожиту електричну енергію;

- можливість користуватися сучасними технологіями для оплати за спожиту електричну енергію.

Враховучи той факт, що надійність постачання електричної енергії є одним із ключових факторів у веденні будь-якої господарської діяльності, споживач при виборі енергопостачальника повинен чітко усвідомити, чи зможе той чи інший енергопостачальник забезпечити належну якість та надійність надання послуги.

 

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

 

Звертаємо вашу увагу на те, що процес зміни постачальника електричної енергії буде здійснений у максимально комфортний для вас спосіб і без перерв в електропостачанні, лише у випадку обрання  в якості енергопостачальника ТОВ "КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ".

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     _    ______    ___     _   
/'_ `\ /' \ /\ ___\ /'___`\ /' \
/\ \L\ \ /\_, \ \ \ \__/ /\_\ /\ \ /\_, \
\/_> _ <_ \/_/\ \ \ \___``\ \/_/// /__ \/_/\ \
/\ \L\ \ \ \ \ \/\ \L\ \ // /_\ \ \ \ \
\ \____/ \ \_\ \ \____/ /\______/ \ \_\
\/___/ \/_/ \/___/ \/_____/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015