Вандали 21 сторіччя

Аватар пользователя Администратор

Днями на сайті була замітка про те, як мешканці двоповерхового будинку зробили красу для себе та оточуючих, але на жаль, під час новорічних свят відбулися і більш сумні випадки.

Перед новорічними святами невідомі спиляли на місцевому кладовищі ялинку, навряд чи для себе, скоріш за все на продаж. І, мабуть, хтось купив собі таку «святкову» ялинку. Народна мудрість трактує це дуже негативно, в народі кажуть, що може бути біда як у того хто пиляв, так і того хто купив.

Дісталося й головній ялинці району: вандали вночі розкидали дерев’яні щити, побили частину ялинкових прикрас. Не обійшли вандали свою увагою й автобусні зупинки. Першою від них постраждала зупинка біля школи, злодії спробували відірвати від неї листи металу. Зупинка вистояла. Невідомо чому ніхто не викликав поліцію, адже поруч багатоквартирний будинок. Невже ніхто не чув?

Другою від рук вандалів постраждала зупинка біля Обеліску Слави, її обдерли «як липку». Мабуть не одне «добре слово» на свою адресу почують злодюжки від людей, які тепер не зможуть заховатися від холодного вітру, дощу та снігу. Постраждала від дій зловмисників колишня графська кузня, в ній невідомі вибили завіси які держали ворота.

Знайомі казали автору що чули гуркіт вдень, причому били довго. На питання чому ж ти не підійшов і не поцікавився що там робиться відповідають: «а воно мені треба? Стукають, значить так потрібно». То ж не будьте байдужими, зателефонувати в поліцію справа однієї хвилини, а користі від цього буде на довгі роки. Бо, не дай Боже, може трапитися так, що злодії прийдуть до вас, а ваш сусід подумає «А воно мені треба?» 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     ___    ______    __     __   
/'_ `\ /'___`\ /\ ___\ /'_ `\ /'__`\
/\ \L\ \ /\_\ /\ \ \ \ \__/ /\ \L\ \ /\_\L\ \
\ \___, \ \/_/// /__ \ \___``\ \/_> _ <_ \/_/_\_<_
\/__,/\ \ // /_\ \ \/\ \L\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \
\ \_\ /\______/ \ \____/ \ \____/ \ \____/
\/_/ \/_____/ \/___/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015