Вандали…

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Значна частина Онуфріївки користується центральним водогоном. Але днями у багатьох кранах вода була відсутня. За звичаєм онуфріївчани вирішили, що сталася чергова аварія і чекали на воду. Так аварія дійсно сталася, але винні в ній виявилися не старі труби, а вандали.

На вулиці Квітневій (колишня Радгоспна) біля двоповерхових будинків вулиці Гагаріна розташована автобусна зупинка. Її обладнано бетонним сміттєзбірником, і ось хтось, очевидці кажуть компанія молодих дівчат, перекотили його через дорогу, відсунули люк колодязю водогону і вкинули туди сміттєзбірник.

Бетонна конструкція пробила трубу водогону, колодязь швидко наповнився водою, тиск в трубах зник. Працівникам комунального підприємства довелося відкачувати воду, витягувати сміттєзбірник і вварювати новий кусок труби.

Зараз проводяться роботи по встановленню відеоспостереження в центрі селища, а пізніше, за словами селищного голови Леоніда Пивовара, планується обладнати відеокамерами всі вузлові точки райцентру і тоді завдяки відео фіксації порушники будуть нещадно каратися, але є питання до очевидців, раз люди кажуть, що це були саме дівчата, то значить їх бачили, то чому ж не зробили зауваження? Та й водії напевно проїжджали мимо, вулиця доволі насичена автомобільним транспортом.

Просимо вас не бути байдужими, одне зауваження могло б попередити цю аварію. Сьогодні ви потурбуєтеся про сусіда, а завтра сусід допоможе вам.

Похожие материалы

Комментарии

Аватар пользователя Гость

Коня на скаку остановит, в горящую избу войдет...

Добавить комментарий

 __ __     ___    ______    ___     __   
/\ \\ \ /'___`\ /\ ___\ /'___`\ /'_ `\
\ \ \\ \ /\_\ /\ \ \ \ \__/ /\_\ /\ \ /\ \L\ \
\ \ \\ \_ \/_/// /__ \ \___``\ \/_/// /__ \ \___, \
\ \__ ,__\ // /_\ \ \/\ \L\ \ // /_\ \ \/__,/\ \
\/_/\_\_/ /\______/ \ \____/ /\______/ \ \_\
\/_/ \/_____/ \/___/ \/_____/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015