В школах Онуфріївського району пролунав останній дзвінок

Аватар пользователя Официальный источник

31 травня 2018 року пролунав останній дзвінок в загальноосвітнійх школах Онуфріївського району. Лісівники державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство» завітали на святкові заходи у всі школи району. Адже щороку учні шкіл активно приймають участь у заходах, які разом з школярами проводить лісгосп. На урочистій лінійці лісівники вручили грамоти та подяки учасникам акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» на кращий твір та малюнок за темою «Людина та ліс» та побажала всім учням та випускникам наполегливості, невгамовності і твердої ходи до нових перемог, міцного здоров'я, успіхів у навчанні, родинного тепла й змістовного відпочинку під час літніх канікул.

А кожному випускнику шкіл бажаємо успішного вступу до навчальних закладів, згідно ваших уподобань. Світлої життєвої дороги, яка приведе до блискучих вершин, успіху та суспільного визнання.

 

Адміністрація ДП «Онуфріївський лісгосп»

Похожие материалы

Добавить комментарий

 __ __     ____    ____    _     ___   
/\ \\ \ /'___\ /'___\ /' \ /'___`\
\ \ \\ \ /\ \__/ /\ \__/ /\_, \ /\_\ /\ \
\ \ \\ \_ \ \ _``\ \ \ _``\ \/_/\ \ \/_/// /__
\ \__ ,__\ \ \ \L\ \ \ \ \L\ \ \ \ \ // /_\ \
\/_/\_\_/ \ \____/ \ \____/ \ \_\ /\______/
\/_/ \/___/ \/___/ \/_/ \/_____/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015