В Онуфріївціі відзначили день селища

Аватар пользователя Официальный источник

10 вересня, напередодні християнського свята Усікновення чесної голови св. Івана Хрестителя, в районному центрі відзначили День селища. Є на мальовничій українській землі чарівне і неповторне селище Онуфріївка. Благодатний край зі славним минулим і не простим сьогоденням, частинка нашої держави. А найціннішими в цьому селі – є його люди.

       Організатори, гості та учасники дійства створили чудову атмосферу, яка нагадувала довгоочікувану зустріч великої дружньої родини.

       В цей день згадали про історію селища, вшанували місцевих ювілярів, найстарших та наймолодших жителів селища, меценатів, кращого виноградаря Стеблину О. А., кращого пасічника Полового Б.В., кращого квітникаря Норову Л.Ю.. Також було відзначено в номінації «Двір зразкового порядку» господарів: подружжя Артишуків Сергія Віталійовича та Віти Анатоліївни, Бут Л.П., подружжя Піщан Руслана Анатолійовича  та Тетяни Андріївни.

        Багато добрих щирих слів було сказано на адресу жителів селища. Всіх жителів селища привітав зі святом селищний голова Пивовар Л. Ф.. До вітального слова були запрошені голова Онуфріївської райдержадміністрації Самородченко Сергій Миколайович та голова районної ради Уткіна Тетяна Іванівна. Сергій Миколайович у своєму виступі зазначив, що День села – це не просто свято. Цей день єднає усіх сільчан, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Від імені райдержадміністрації та районної ради керівники району вручили селищному голові Пивовару Л. Ф. пам’ятний подарунок- ікону Семистрільної Божої Матері. Грамотами та подяками були нагороджені небайдужі до життя села односельчани.

        Жителі селища пришли на свято у вишиванках, зібралося багато молоді, завітало дуже багато гостей із сусідніх сіл. Концертну програму до Дня селища підготував колектив районного будинку культури. Приємно, що своїми концертними номерами привітали жителів  селища вокальна група «Павлишанка» Павлиського селищного будинку культури та танцювальний  колектив Камбурліївського сільського будинку культури.

       Не обійшлося і без гостей… Так на День народження селища завітав із привітаннями представник народного депутата України Олеся Довгого- Андрій Пустовий.

        А потім було частування - козацький куліш із пшона. А допомогли із цим місцеві підприємці. Хотілося б подякувати за надану матеріальну підтримку у проведенні Дня селища Вербі О.О., Ткаченку М.Г., Остапцю І.І., Березі В.М., Жебці В.С., Пузю Ю.М., Мазуркевичу О.В.. Завершилося святкування молодіжною дискотекою за участі гурту «Time Bridge».

 

Похожие материалы

Комментарии

Аватар пользователя Владислав

Скажіть, а чому на святі не було де погратися дітям, я маю на увазі батути, горки та інші атракціони?

Добавить комментарий

  __     __    ________  __ __     _   
/'__`\ /'_ `\ /\_____ \ /\ \\ \ /' \
/\_\L\ \ /\ \L\ \ \/___//'/' \ \ \\ \ /\_, \
\/_/_\_<_ \/_> _ <_ /' /' \ \ \\ \_ \/_/\ \
/\ \L\ \ /\ \L\ \ /' /' \ \__ ,__\ \ \ \
\ \____/ \ \____/ /\_/ \/_/\_\_/ \ \_\
\/___/ \/___/ \// \/_/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015