В Онуфріївці відбулось обговорення шляхів підтримки конкурентоспроможності громадян на ринку праці

Аватар пользователя Официальный источник

В Онуфріївській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відбулась ділова зустріч, зміст якої обумовлений питанням видачі ваучерів для підтримки конкурентоспроможності громадян на ринку праці та щодо впровадження елементів дуальної форми навчання.

Ольга Майборода, заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг районної філії, зазначила, що сьогодні ринок праці висуває нові вимоги до змісту й процесу підготовки робітників, зокрема щодо їхніх професійних знань та вмінь.

«Роботодавцеві потрібен робітник «нового типу», адже якісний та кваліфікований персонал – найбільш важлива складова успіху будь-якого підприємства. Для підвищення конкурентоспроможності та мобільності працівників на сучасному ринку праці служба зайнятості організовує під конкретні замовлення роботодавців професійне навчання, сприяє в перепідготовці, підвищенні кваліфікації працівників за професіями та спеціальностями пріоритетних видів економічної діяльності шляхом видачі ваучера», – розповіла О. Майборода.

У рамках заходу присутніх поінформовано про нормативно-правові акти, що визначають механізми видачі службою зайнятості ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці. Зокрема, їх ознайомлено з порядком видачі ваучерів та переліком професій, спеціальностей і напрямів підвищення кваліфікації, для навчання за якими може бути виданий ваучер, та які категорії громадян мають право на отримання зазначеного документа.

Увагу учасників заходу акцентували й на тому, що навчання здійснюється професійно-технічними та вищими навчальними закладами, підприємствами, установами й організаціями, які мають ліцензію на провадження діяльності з надання освітніх послуг, свідоцтво про атестацію або сертифікат про акредитацію за затвердженим переліком професій, спеціальностей та напрямів підвищення кваліфікації, для навчання за якими може бути виданий ваучер.

У ході ділової зустрічі з роботодавцями обговорено питання актуальності та перспективні потреби у професійному навчанні безробітних за професіями та спеціальностями, які необхідні в районі, у т.ч. шляхом видачі ваучера.

 

Вадим Крамаренко, провідний фахівець з питань зайнятості Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     ___     ___     __     _   
/'__`\ /'___`\ /'___`\ /'_ `\ /' \
/\_\L\ \ /\_\ /\ \ /\_\ /\ \ /\ \L\ \ /\_, \
\/_/_\_<_ \/_/// /__ \/_/// /__ \ \___, \ \/_/\ \
/\ \L\ \ // /_\ \ // /_\ \ \/__,/\ \ \ \ \
\ \____/ /\______/ /\______/ \ \_\ \ \_\
\/___/ \/_____/ \/_____/ \/_/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015