В Онуфріївці відбулась низка заходів спрямованих на підвищення мотивації до праці у безробітних жінок

Аватар пользователя Официальный источник

Днями в Онуфріївській районній філії, з метою  інформування шукачок роботи про стан та перспективи розвитку ринку праці, комплекс соціальних послуг, що надає Державна служба зайнятості, надання інформаційних та консультаційних послуг, відбувся День відкритих дверей для безробітних жінок.

У рамках заходу відбувся інформаційний семінар «Жінка на ринку праці» під час якого розглядалися питання про роль жінки в суспільстві, уникнення помилок при пошуку роботи, принципи побудови професійної кар’єри, та визначення власних ділових якостей. Участь у заході також узяли представники Онуфріївського бюро правової допомоги та Онуфріївської Центральної районної лікарні.

З метою активізації роботи у розв'язанні проблем соціального захисту жінок, відбулась ділова зустріч із залученням представників місцевих органів влади та роботодавців Онуфріївського району.

Також у рамках проведення Дня відкритих дверей відбулось засідання жіночого клубу, під час якого було проведено інтерактивні заняття з метою надання допомоги в побудові професійних планів, стратегії пошуку роботи, заохочення до легального працевлаштування, підвищення мотивації до праці тощо.

 

Вадим Крамаренко, провідний фахівець з питань зайнятості Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     __    ____    ___     __   
/'_ `\ /'_ `\ /'___\ /'___`\ /'_ `\
/\ \L\ \ /\ \L\ \ /\ \__/ /\_\ /\ \ /\ \L\ \
\ \___, \ \/_> _ <_ \ \ _``\ \/_/// /__ \/_> _ <_
\/__,/\ \ /\ \L\ \ \ \ \L\ \ // /_\ \ /\ \L\ \
\ \_\ \ \____/ \ \____/ /\______/ \ \____/
\/_/ \/___/ \/___/ \/_____/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015