В Онуфріївці обговорили питання працевлаштування учасників АТО та громадян з інвалідністю

Аватар пользователя Официальный источник

10 квітня 2019 року, в Онуфріївській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відбулася ділова зустріч щодо  вирішення питаннь  зайнятості учасників АТО та громадян з інвалідністю. Серед присутніх представники управління праці та соціального захисту населення Онуфріївської райдержадміністрації,  районного  центру соціальних служб для сім'ї та молоді та військовий комісар Онуфріївського районного військового комісаріату.

 «У напрямку забезпечення державних гарантій та можливостей у сфері зайнятості осіб з інвалідністю та учасників АТО, їх інтеграції у суспільство служба зайнятості співпрацює з місцевими органами влади та самоврядування, роботодавцями та іншими соціальними партнерами. Адже саме консолідація спільних зусиль є фундаментом забезпечення ефективної  зайнятості даних  категорії безробітних, їх раціонального працевлаштування, подальшої трудової та соціальної реабілітації», - розпочала зустріч Ольга  Майборода, заступник  директора Онуфріївської районної філії обласного центру зайнятості.

Також  проінформувала присутніх про ситуацію, яка склалася на місцевому ринку праці, соціальні послуги державної служби зайнятості, зокрема, у напрямку забезпечення зайнятості осіб з інвалідністю та учасників АТО, результати роботи районної філії щодо надання соціальних послуг даним категоріям безробітних за січень-березень поточного року, нормативно-правове регулювання у сфері працевлаштування громадян зазначених  категорій тощо.

Заступник директора акцентувала увагу присутніх на тому, що особи з інвалідністю та учасники АТО, які бажають працювати, мають право, які і всі інші шукачі роботи, на отримання соціальних послуг, що  їх надає  служба зайнятості. Але щоб дані послуги були ефективними, а працевлаштування – раціональним,  служба зайнятості вирішує питання зайнятості таких громадян, насамперед, через індивідуальний підхід і в такий спосіб сприяє їхньому поверненню до активної трудової діяльності.

За результатами проведення ділової зустрічі учасниками схвалено рекомендації щодо подальшої співпраці в напрямку працевлаштування осіб з інвалідністю та учасників АТО.

 

С. Яцун

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ____   ______    __    ________   __   
/'___\ /\ ___\ /'__`\ /\_____ \ /'_ `\
/\ \__/ \ \ \__/ /\_\L\ \ \/___//'/' /\ \L\ \
\ \ _``\ \ \___``\ \/_/_\_<_ /' /' \ \___, \
\ \ \L\ \ \/\ \L\ \ /\ \L\ \ /' /' \/__,/\ \
\ \____/ \ \____/ \ \____/ /\_/ \ \_\
\/___/ \/___/ \/___/ \// \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015