В магазині «Черняхівські ковбаси» відкрито соціальний відділ

Аватар пользователя Официальный источник

Вже декілька років в центрі Онуфріївки, на ринковій площі, працює один з магазинів торгівельної мережі «Черняхівські ковбаси». Ще один магазин мережі розташований в селищі Павлиш.

Минулого тижня у всіх магазинах «Черняхівські ковбаси» відкрито соціальний відділ, де можна купити ковбасні вироби за спеціальною, зниженою ціною До уваги покупців соціального відділу пропонується чотири види вареної ковбаси, за ціною 28,70 грн., сосиски та сардельки за ціною 27,80 грн., а також багато товарів у інших відділах магазину.

На правах реклами

Похожие материалы

Комментарии

Аватар пользователя Ольга

Зайшла 11 квітня в магазин "Черняхівські ковбаси" в Малій Висці (базар). В продавця явно не було настрою. Я тримала в руці ввімкнений телефон, але не розмовляла з абонентом. Попросила 500 грамів сиру (не сирної маси), але продавець почала кричати, що я дура і розмовляю по телефону (в магазині не було жодної душі) і вона не поспішала. Дама через крик ледве зрозуміла що я хочу. Потім я її спитала, чи є в неї копчене ребро (трошки, на один супчик). Тут вона стала важить мені чорну кістку (мабуть для собак) і кричать "що ти хотіла за 39 грн?" Наголошую, я за ціну не питала, просила на одну порцію супу. Так мене, ще не обзивали, хоча мені вже 62 роки. Більше ноги моєї не буде в цьому магазині. Такого приниження просто не сила терпіти. Я покинула їй товар і пішла з магазину, а вона ще довго кричала мені в слід.
Аватар пользователя Гость

так більше не ходіть в магазин в Малій висці, в Онуфріївці і Павлиші інші ж продавці.

Добавить комментарий

 ______    __     ____    __    ________ 
/\ ___\ /'_ `\ /'___\ /'_ `\ /\_____ \
\ \ \__/ /\ \L\ \ /\ \__/ /\ \L\ \ \/___//'/'
\ \___``\ \ \___, \ \ \ _``\ \ \___, \ /' /'
\/\ \L\ \ \/__,/\ \ \ \ \L\ \ \/__,/\ \ /' /'
\ \____/ \ \_\ \ \____/ \ \_\ /\_/
\/___/ \/_/ \/___/ \/_/ \//

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015