В гостях у лісівників онуфріївщини

Аватар пользователя Официальный источник

02 червня в рамках навчально – пізнавальної практики, учні НВК «Павлишської ЗШ І-ІІІ ступенів ліцей ім. В. О. Сухомлинського» побували на екскурсії в державному підприємстві «Онуфріївське лісове господарство».

    Відклавши свої виробничі клопоти,  радо зустріли школярів головний лісничий Косенко Михайло Григорович та інженер з лісових культур Явтушенко Олександр Вікторович.

Головний лісничий розповів школярам про роботу Онуфріївських лісівників. В ході спілкування діти дізналися про основні завдання працівників лісової охорони - охорона лісових насаджень від пожеж, самовільних рубок, збереженням їх від шкідників, хвороб. Також інженер з лісових культур розповів про те, що щорічно в розсадниках вирощується до 2 млн. сіянців, які висаджують для збільшення лісистості району. На протязі всього періоду лісівники доглядають за молодими насадженнями.

    Найбільшим враженням для дітей звичайно стало озеленення садиб лісгоспу декоративним посадковим матеріалом, який лісівники вирощують на підприємстві власними силами та вольєрне господарство. Особливо з захватом діти знайомились з тваринами у вольєрному господарстві та робили фото напам’ять. 

        Цікаво та пізнавально було спілкуватися лісівникам зі школярами, їх цікавили різні запитання про те як вирощують ліс, з якого насіння, який вік насаджень.  

     В кінці зустрічі лісівники пригостили школярів морозивом  та попросили, щоб діти не забували, як поводитися в лісі під час відпочинку.

 

Прес-секретар ДП «Онуфріївський лісгосп»

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     __     _     ___     __   
/'_ `\ /'_ `\ /' \ /'___`\ /'_ `\
/\ \L\ \ /\ \L\ \ /\_, \ /\_\ /\ \ /\ \L\ \
\ \___, \ \ \___, \ \/_/\ \ \/_/// /__ \/_> _ <_
\/__,/\ \ \/__,/\ \ \ \ \ // /_\ \ /\ \L\ \
\ \_\ \ \_\ \ \_\ /\______/ \ \____/
\/_/ \/_/ \/_/ \/_____/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015