Українські будівельники прибули на роботу до Ізраїлю. Серед них двоє з Кіровоградщини

Аватар пользователя Официальный источник

18 червня, чергова група українських будівельників прибула до Ізраїлю. Загалом, з початку року підписали контракт на працевлаштування у Державі Ізраїль 270 клієнтів служби зайнятості,

Серед будівельників двоє мешканців Кіровоградщини. Колишні безробітні зі Знам’янки та Новомиргорода (обидва арматурники за професією) мінімум рік працюватимуть у будівельній сфері Ізраїлю.

Нагадаємо, офіційне тимчасове працевлаштування спеціалістів будівельної галузі можливе в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль від 07 червня 2016 року (ратифікована та набула чинності 16 листопада 2016 року).

Відповідно до Угоди визначено 4 професії для працевлаштування висококваліфікованих українських фахівців у будівельній галузі Держави Ізраїль, а саме: опалубник, арматурник, лицювальник, штукатур.

Основні вимоги до кандидатів на працевлаштування в Ізраїлі:

  • професійне володіння навиками, досвідом і високим рівнем здібностей в обраній для участі в програмі професії;
  • бути громадянином України;
  • вік 25-50 років (на дату подачі заяви до БЦЗ);
  • ніколи раніше не працювати в Ізраїлі;
  • не мати родичів першої лінії (батько/мати, дружина/чоловік, діти), які проживають чи працюють в Ізраїлі, крім рідних братів та сестер;
  • не мати судимості;
  • бути фізично та психологічно придатним до інтенсивної фізичної праці в будівельній галузі у відповідних кліматичних умовах, включаючи роботу на висоті та переміщення важких предметів.

Основні положення трудового договору (контракту):

Термін дії договору: мінімальний термін дії договору 1 рік, з можливістю пролонгування на термін до 3-х років. Початком трудової діяльності вважається дата прибуття працівника до Ізраїлю. Відібрані працівники отримують робочу візу в Ізраїлі.

Норма робочого часу: місячна норма робочого часу - 182 години; понаднормова праця - мінімум 29 годин в місяць.

Заробітна плата: мінімальна заробітна плата – 6 700 нових ізраїльських шекелів за повний місяць роботи.

Понаднормова праця (мінімум 29 годин робочого часу в місяць) оплачується додатково. За кожну понаднормову годину праці працівник буде отримувати додаткову суму до основної суми відповідно до кількості фактично відпрацьованих годин.

 

Відділ інформаційної роботи Кіровоградського обласного центру зайнятості

Похожие материалы

Добавить комментарий

    __          __         __         _         __     
/'_ `\ /'_ `\ /'_ `\ /' \ /'_ `\
/\ \L\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \ /\_, \ /\ \L\ \
\ \___, \ \/_> _ <_ \/_> _ <_ \/_/\ \ \/_> _ <_
\/__,/\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \ \ \ \ /\ \L\ \
\ \_\ \ \____/ \ \____/ \ \_\ \ \____/
\/_/ \/___/ \/___/ \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015