Українська соціальна мережа Ukrainians закривається так і не почавши працювати

Аватар пользователя Администратор

Соціальна мережа Ukrainians, яка розроблялася для заміни «Однокласників» і «ВК» закривається. Перша національна соціальна мережа Ukrainians згортає діяльність. Розробку вирішено припинити. Про це повідомила співзасновник Ukrainians Олександра Струмчінска. За словами Струмчінскої, рішення приймала не вона, а й самостійно підняти проект вона не зможе.

«Мене поставили перед фактом, що розробка української соціальної мережі припиняється ... Ситуація така: мого голосу недостатньо щоб самостійно продовжувати реалізацію проекту - керівництво компанії розробників (співзасновники мережі) відмовилися не тільки від самостійної розробки, але і від можливості її передачі будь-якої іншої сторони, яка змогла б допомогти мені виконати Вам обіцяне », - визнала Струмчінская.

Нагадаємо, раніше команда з 30 програмістів канадської компанії StartupSoft разом з українкою Олександрою Струмчінской приступили до створення української соціальної мережі Ukrainians одночасно для трьох платформ: web, iOS і Android. Перш ніж інвестувати капітал і час в розробку цього продукту, ініціатори ідеї хотіли переконатися в її необхідності. На початку червня розробники представили першу версію соцмережі. Але тепер всі роботи повністю припинені 

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ______   __ __     ____    _    ______  
/\ ___\ /\ \\ \ /'___\ /' \ /\ ___\
\ \ \__/ \ \ \\ \ /\ \__/ /\_, \ \ \ \__/
\ \___``\ \ \ \\ \_ \ \ _``\ \/_/\ \ \ \___``\
\/\ \L\ \ \ \__ ,__\ \ \ \L\ \ \ \ \ \/\ \L\ \
\ \____/ \/_/\_\_/ \ \____/ \ \_\ \ \____/
\/___/ \/_/ \/___/ \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015