У Світловодську безробітна молодь відкривала нові професійні горизонти

Аватар пользователя Официальный источник

У Світловодській міськрайонній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості розпочав роботу клуб для безробітної молоді «Нові горизонти».

Клуб створено з метою сприяння особистому зростанню молодої людини, розвитку її психологічних якостей, які необхідні для успіху у ХХI столітті. До роботи клубу долучилися соціальні партнери з громадської організації «Майбутнє без меж». Анна Курусь, сертифікований майстер гри «Світ Громад», провела з учасниками молодіжного клубу ознайомлюваний раунд. #ГраСвітГромад – це перша українська настільна кооперативна стратегія у жанрі соціального симулятора. Ігрова механіка максимально наближена до реального життя, і перемогти у грі можна лише кооперуючись та взаємодіючи.

За сценарієм гри учасники, які виконували певні ролі: підприємець, вчитель, безробітний, священик, чиновник, пенсіонер, фермер, переселенець розбудовували гіпотетичну громаду щасливих людей. Гравці мали можливість переживати ефективні моделі поведінки у суспільстві, зрозуміти роль бізнесу у розвитку громади, демонстрували навички командної роботи.

Зважаючи на активний процес створення об’єднаних територіальних громад в Україні, гра набуває своєї актуальності, оскільки вказує на методи та шляхи їх реальної розбудови, розвиває навички, які необхідні будь-якому громадянину у сучасному суспільстві.

Організатори заходу висловлюють вдячність громадській організації «Майбутнє без меж» і особисто Анні Курусь за можливість долучити до цієї цікавої і, водночас, повчальної гри безробітну молодь.

 

 

О. Пипич, начальник відділу активної підтримки безробітних Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості   

Похожие материалы

Добавить комментарий

  _     __    ________   __     __   
/' \ /'_ `\ /\_____ \ /'_ `\ /'_ `\
/\_, \ /\ \L\ \ \/___//'/' /\ \L\ \ /\ \L\ \
\/_/\ \ \ \___, \ /' /' \ \___, \ \ \___, \
\ \ \ \/__,/\ \ /' /' \/__,/\ \ \/__,/\ \
\ \_\ \ \_\ /\_/ \ \_\ \ \_\
\/_/ \/_/ \// \/_/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015