У Онуфріївці безробітним презентували професію полісмена

Аватар пользователя Официальный источник

Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення презентацій роботодавця. Це один з найдієвіших способів надання роботодавцю допомоги в підборі необхідних працівників, а громадянам – підходящої роботи.

Днями в приміщенні Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відбулась презентація роботодавця – Головного управління національної поліції Кіровоградської області.

У презентації  ГУНП Кіровоградської області взяла участь старший інспектор сектору кадрового забезпечення Олександрійського відділу поліції ГУНП Кіровоградської області капітан поліції Вікторія Антонішена. Вона презентувала умови участі у конкурсі на зайняття вакантних посаду підрозділах ГУНП  та надала вичерпний перелік цих посад в Кіровоградській області.

Захід відвідали 12 безробітних громадян. Бажаючі взяти участь у конкурсі на заявлені вакансії отримали особисті консультації роботодавця.

 

 

Н. Скляренко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Онуфріївської районної філії обласного центру зайнятості

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __    __ __     ___     ___    ____  
/'__`\ /\ \\ \ /'___`\ /'___`\ /'___\
/\_\L\ \ \ \ \\ \ /\_\ /\ \ /\_\ /\ \ /\ \__/
\/_/_\_<_ \ \ \\ \_ \/_/// /__ \/_/// /__ \ \ _``\
/\ \L\ \ \ \__ ,__\ // /_\ \ // /_\ \ \ \ \L\ \
\ \____/ \/_/\_\_/ /\______/ /\______/ \ \____/
\/___/ \/_/ \/_____/ \/_____/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015