У ЛІСАХ ОНУФРІЇВЩИНИ ВИСОКА ТА НАДЗВИЧАЙНА ПОЖЕЖНА НЕБЕЗПЕКА

Аватар пользователя Официальный источник

За інформацією Кіровоградського обласного центру з гідрометеорології у зв'язку з сухою, спекотною без опадів погодою в області в найближчі дні утримається висока (4 класу) та надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

В ДП "Онуфріївський лісгосп" встановлено цілодобове чергування, з метою оперативного виявлення та гасіння лісових пожеж.

Нагадуємо, що під час надзвичайної пожежної небезпеки вступає в силу заборона відвідування громадянами лісів та в’їзду до зелених масивів транспортних засобів. Заборона діє для всіх, окрім працівників державної лісової охорони.

З огляду на вищезазначене, лісівники звертаються до мешканців   з проханням утриматися від відвідин лісових масивів, а також від використання відкритого вогню в лісах та прилеглих територіях.

Закликаємо усіх бути пильними та обережними задля збереження нашого спільного багатства – лісів Онуфріївщини!

 

Головний лісничий Косенко М. Г.

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     __    ______   __ __    ________ 
/'__`\ /'__`\ /\ ___\ /\ \\ \ /\_____ \
/\_\L\ \ /\_\L\ \ \ \ \__/ \ \ \\ \ \/___//'/'
\/_/_\_<_ \/_/_\_<_ \ \___``\ \ \ \\ \_ /' /'
/\ \L\ \ /\ \L\ \ \/\ \L\ \ \ \__ ,__\ /' /'
\ \____/ \ \____/ \ \____/ \/_/\_\_/ /\_/
\/___/ \/___/ \/___/ \/_/ \//

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015