У ЛІСАХ ОНУФРІЇВЩИНИ ВИСОКА ТА НАДЗВИЧАЙНА ПОЖЕЖНА НЕБЕЗПЕКА

Аватар пользователя Официальный источник

За інформацією Кіровоградського обласного центру з гідрометеорології у зв'язку з сухою, спекотною без опадів погодою в області в найближчі дні утримається висока (4 класу) та надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

В ДП "Онуфріївський лісгосп" встановлено цілодобове чергування, з метою оперативного виявлення та гасіння лісових пожеж.

Нагадуємо, що під час надзвичайної пожежної небезпеки вступає в силу заборона відвідування громадянами лісів та в’їзду до зелених масивів транспортних засобів. Заборона діє для всіх, окрім працівників державної лісової охорони.

З огляду на вищезазначене, лісівники звертаються до мешканців   з проханням утриматися від відвідин лісових масивів, а також від використання відкритого вогню в лісах та прилеглих територіях.

Закликаємо усіх бути пильними та обережними задля збереження нашого спільного багатства – лісів Онуфріївщини!

 

Головний лісничий Косенко М. Г.

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ________  ____   ________  ________   __   
/\_____ \ /'___\ /\_____ \ /\_____ \ /'__`\
\/___//'/' /\ \__/ \/___//'/' \/___//'/' /\_\L\ \
/' /' \ \ _``\ /' /' /' /' \/_/_\_<_
/' /' \ \ \L\ \ /' /' /' /' /\ \L\ \
/\_/ \ \____/ /\_/ /\_/ \ \____/
\// \/___/ \// \// \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015