У Кропивницькому відбулась нарада з провідними кондитерськими підприємствами регіону

Аватар пользователя Официальный источник

На сьогодні виробництво кондитерської продукції є однією з найрозвинутіших галузей харчової промисловості України. Кондитерський ринок є висококонкурентним та насиченим. Підприємства потребують відповідного кадрового забезпечення для якісної конкуренції на ринку, тому Кіровоградським міськрайонним центром зайнятості було організовано та проведено спільну нараду щодо проблем кадрового забезпечення на підприємствах кондитерської, харчоконцентратної, крохмалепатокової та кавової галузей, які ведуть діяльність на території м. Кропивницького.

Представники ринкоутворюючих підприємств у кондитерській галузі такі, як ТОВ «Кондитерська фабрика «Східні ласощі» та ТОВ «Три Стар» взяли участь у нараді для налагодження адресної та результативної співпраці з центром зайнятості.

Під час зустрічі обговорено шляхи задоволення поточної та перспективної потреби у працівниках, питання професійного навчання на замовлення роботодавця, можливості створення нових робочих місць, проведення комплексних консультацій для керівників і спеціалістів кадрових служб зазначених роботодавців щодо послуг державної служби зайнятості.

З початку року, дані підприємства подали 98 вакансій, з них за допомогою центру зайнятості укомплектовано 68.

 За підсумками зустрічі, у липні місяці, заплановано екскурсії до ТОВ «Кондитерська фабрика «Східні ласощі» та ТОВ «Три Стар».

 

Яна Шевченко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __    __ __     __     _     __   
/'_ `\ /\ \\ \ /'_ `\ /' \ /'__`\
/\ \L\ \ \ \ \\ \ /\ \L\ \ /\_, \ /\_\L\ \
\ \___, \ \ \ \\ \_ \ \___, \ \/_/\ \ \/_/_\_<_
\/__,/\ \ \ \__ ,__\ \/__,/\ \ \ \ \ /\ \L\ \
\ \_\ \/_/\_\_/ \ \_\ \ \_\ \ \____/
\/_/ \/_/ \/_/ \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015