У Кропивницькому відбулась нарада директорів міськрайонних центрів та філій обласного центру зайнятості

Аватар пользователя Официальный источник

18 липня, у Кіровоградському обласному центрі зайнятості відбулася нарада директорів міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

Розпочалася нарада з вручення подяк обласного центру зайнятості колективам Знам'янської міськрайонної та Добровеличківської районної філії обласного центру зайнятості за відродження та збереження національних традицій українського народу, креативний підхід та активну участь у Всесвітньому Дні вишиванки-2018.

Лілія Колесник, в. о. директора обласного центру зайнятості, у своєму виступі проаналізувала та підвела підсумки роботи центрів зайнятості області у поточному році, охарактеризувала ситуацію на регіональному ринку праці, зупинилась на основних аспектах та процесах, які відбуваються на етапі реформування державної служби зайнятості.

 «Основною метою реорганізації є оновлення служби як сервісної установи сучасного формату з клієнтоцентрованим підходом щодо обслуговування шукачів роботи та роботодавців відповідно до їх потреб. Інноваційні підходи, що впроваджуються у роботу служби, орієнтовані на підвищення результативності та якості обслуговування клієнтів», – наголосила Л.Колесник.

У свою чергу заступник директора обласного центру зайнятості Богдан Стоян зупинився на питанні організаційного, інформаційного та господарського забезпечення діяльності філій обласного центру зайнятості та міськрайонних центрів зайнятості.

Учасники наради обговорили низку виробничих питань. Так, значна увага була приділена питанню удосконалення роботи, що спрямована на забезпечення якісного підбору персоналу на замовлення роботодавців та прискорення працевлаштування безробітних. Крім того, мова йшла і про ефективне використання коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та інші виробничі питання.

Також учасники мали можливість обмінятися досвідом практичної роботи у напрямку підвищення якості надання послуг клієнтам служби зайнятості та поставити доповідачам ті питання, вирішення яких дасть можливість підвищити ефективність надання соціальних послуг клієнтам служби зайнятості.

За результатами наради директорам базових центрів зайнятості були надані доручення щодо забезпечення виконання основних завдань Державної служби зайнятості (Центрального апарату) у напрямку реалізації державної політики зайнятості населення.

На завершення наради Л.Колесник висловила сподівання, що колектив служби зайнятості області і надалі працюватиме у напрямку  ефективного виконання поставлених завдань.

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Кіровоградського обласного центру зайнятості

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  _    ________   __    ________   _   
/' \ /\_____ \ /'__`\ /\_____ \ /' \
/\_, \ \/___//'/' /\_\L\ \ \/___//'/' /\_, \
\/_/\ \ /' /' \/_/_\_<_ /' /' \/_/\ \
\ \ \ /' /' /\ \L\ \ /' /' \ \ \
\ \_\ /\_/ \ \____/ /\_/ \ \_\
\/_/ \// \/___/ \// \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015