Тісна співпраця з роботодавцями – запорука працевлаштування безробітних

Аватар пользователя Официальный источник

Сьогодні вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями. Онуфріївська районна філія Кіровоградського обласного центру зайнятості має успішний досвід взаємовигідної багаторічної співпраці з підприємствами району, значна увага надається співпраці з сільськогосподарськими підприємствами.

Прикладом всебічної взаємодії у напрямку забезпечення зайнятості жителів району, може слугувати співпраця  з Приватним підприємством «Овен», яке очолює Андрійченко Павло Іванович.

Підприємство займається  вирощуванням зернових та технічних сільськогосподарських культур, тому потреба в кадрах тут відчувається з ранньої весни та до пізньої осені. В ході співпраці фахівцями районної філії вивчається перспективна та поточна потреба в робітничих кадрах, можливості укомплектування кадрами шляхом попереднього професійного навчання та необхідності залучення безробітних до робіт тимчасового характеру в даному сільськогосподарському підприємстві.

Протягом 2018 року та січня-лютого 2019 року ПП «Овен»  надало інформацію про потребу в 16  працівниках  робітничих професій.  Фахівцями районної філії здійснено підбір необхідних робітників, та, за результатами співбесіди з роботодавцем, після проходження курсів підвищення кваліфікації безробітними, вакантні посади  укомплектовані.

ПП «Овен»   володіє найсучаснішою сільськогосподарською технікою вітчизняного та зарубіжного виробництва, яка постійно оновлюється

На підприємстві створені сприятливі умови праці для працівників, підприємством своєчасно виплачується не лише заробітна плата, яка до речі є найвищою в районі, а також  виплачуються  грошові премії з нагоди певних подій в житті працівника (ювілей, народження дитини тощо). Тому працівники відчувають себе соціально захищеними та впевненими у завтрашньому дні.

Районна філія сподівається і в подальшому на активну співпрацю з            ПП «Овен» для оперативного задоволення кадрових потреб підприємства та вирішення питання зайнятості шукачів роботи.

Похожие материалы

Добавить комментарий

  _     __     __     __     __   
/' \ /'__`\ /'_ `\ /'_ `\ /'_ `\
/\_, \ /\_\L\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \
\/_/\ \ \/_/_\_<_ \ \___, \ \ \___, \ \/_> _ <_
\ \ \ /\ \L\ \ \/__,/\ \ \/__,/\ \ /\ \L\ \
\ \_\ \ \____/ \ \_\ \ \_\ \ \____/
\/_/ \/___/ \/_/ \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015