Технічне приймання об’єктів лісокультурного виробництва

Аватар пользователя Официальный источник

Після лісокультурної компанії проводиться обов’язкове технічне приймання об’єктів лісокультурного виробництва, головною метою якого є: правильність відведення та оформлення ділянок, технологія створення лісових культур, схема змішування головних і супутних порід, їх розміщення, відповідність садивного матеріалу і лісового насіння чинним стандартам, якість виконаних робіт.

ДП «Онуфріївський лісгосп» за період весняної лісокультурної компанії 2018 року було створено захисних насаджень на площі 20 га та заліснені зруби в ДЛФ на площі 19,8 га. Залишено 13,7 га під природне поновлення. Закладено 0,5 га плантацій новорічних ялинок. Висіяно лісового насіння в лісових розсадниках на площі 0,46 га та в контрольованому середовищі на площі 0,009 га.

Комісія, визначила, що за станом якості лісові культури площею 31,9 га відповідають оцінці «дуже добрий», а на площі 7,9 га лісові культури отримали оцінку «добрий».  Всі інші лісокультурні об’єкти теж заслуговують похвали.

Те що любиш, за що вболіваєш, не можна робити без душі і великого бажання, отож і результат – відповідний.

 

Інженер лісових культур

ДП «Онуфріївський лісгосп» О.Явтушенко

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     ___     __     __     __   
/'_ `\ /'___`\ /'__`\ /'_ `\ /'__`\
/\ \L\ \ /\_\ /\ \ /\_\L\ \ /\ \L\ \ /\_\L\ \
\/_> _ <_ \/_/// /__ \/_/_\_<_ \ \___, \ \/_/_\_<_
/\ \L\ \ // /_\ \ /\ \L\ \ \/__,/\ \ /\ \L\ \
\ \____/ /\______/ \ \____/ \ \_\ \ \____/
\/___/ \/_____/ \/___/ \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015