Технічне приймання – 2017 року об’єктів лісокультурного виробництва

Аватар пользователя Официальный источник

Після лісокультурної компанії проводиться обов’язкове технічне приймання об’єктів лісокультурного виробництва, головною метою якого є: правильність відведення та оформлення ділянок, технологія створення лісових культур, схема змішування головних і супутних порід, їх розміщення, відповідність садивного матеріалу і лісового насіння чинним стандартам, якість виконаних робіт.

   ДП «Онуфріївський лісгосп» за період весняної лісокультурної компанії 2017 року було створено захисних насаджень на площі 28,8га та заліснені зруби в ДЛФ на площі 21,1 га. Залишено 19,2га під природне поновлення. Закладено 1,0 га плантацій новорічних ялинок. Висіяно лісового насіння в лісових розсадниках на площі 0,951га та в контрольованому середовищі на площі 0,011га.

    Комісія, визначила, що за станом якості лісові культури площею 10,1га відповідають оцінці «дуже добрий», а на площі 39,8га лісові культури отримали оцінку «добрий».  Всі інші лісокультурні об’єкти теж заслуговують похвали.

    Те що любиш, за що вболіваєш, не можна робити без душі і великого бажання, отож і результат – відповідний.

 

 

Інженер лісових культур

ДП «Онуфріївський лісгосп»                                      О. Явтушенко                                           

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     ___     _     _    ______  
/'_ `\ /'___`\ /' \ /' \ /\ ___\
/\ \L\ \ /\_\ /\ \ /\_, \ /\_, \ \ \ \__/
\/_> _ <_ \/_/// /__ \/_/\ \ \/_/\ \ \ \___``\
/\ \L\ \ // /_\ \ \ \ \ \ \ \ \/\ \L\ \
\ \____/ /\______/ \ \_\ \ \_\ \ \____/
\/___/ \/_____/ \/_/ \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015