Так тримати

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Не один раз на сторінках сайту підіймалося питання забезпечення питною водою стадіонів Онуфріївщини. Тож дуже приємно було дізнатися, що в райцентрі цю проблему вирішили. Днями автор зустрів в центрі Онуфріївки селищного голову Леоніда Пивовара, який запросив на дегустацію води з нової свердловини.

27 років була проблема питної води на головному стадіоні району, сказав Леонід Федорович, а так як стадіон являється місцем проведення урочистостей та свят, то ж проблема ця не тільки спортивна, але й громадська. Нещодавно було прийняте рішення забезпечити стадіон водою. В селищі є система центрального водопостачання, але мережа знаходиться досить далеко, і доцільніше та дешевше було пробити свердловину.

Робота матеріали, та обладнання обійшлися в 7000 гривень. Свердловину пробили в двоповерховому приміщенні де розташовані переодягальні, до речі, на першому поверсі зараз йде ремонт, який також не проводився десятки років.

В майбутньому планується встановлення душових, забезпечення їх гарячою водою за допомогою бойлера, придбання пральної машини, адже в даний час форму після кожної гри пруть в домашніх машинах, планується також встановлення питних фонтанчиків. Анатолій Піщан забезпечив стадіон поливальним обладнанням, а значить підвищиться якість газону і грати стане приємніше та безпечніше. То ж залишається лише побажати людям які роблять нашу рідну Онуфріївку кращою: так тримати!

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ___    __ __     __    __ __     _   
/'___`\ /\ \\ \ /'_ `\ /\ \\ \ /' \
/\_\ /\ \ \ \ \\ \ /\ \L\ \ \ \ \\ \ /\_, \
\/_/// /__ \ \ \\ \_ \/_> _ <_ \ \ \\ \_ \/_/\ \
// /_\ \ \ \__ ,__\ /\ \L\ \ \ \__ ,__\ \ \ \
/\______/ \/_/\_\_/ \ \____/ \/_/\_\_/ \ \_\
\/_____/ \/_/ \/___/ \/_/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015