Святкування Дня селища

Аватар пользователя Администратор

9 вересня по закінченню футболу, на Острові Кохання відбулося святкування Дня Онуфріївки. Наше рідне селище святкувало 286 річницю з моменту заснування.

Розпочалося святкування з урочистої частини. Кращих керівників сільськогосподарських підприємтв, кращих працівників організацій та установ селища, найкращих громадян було нагороджено грамотами та букетами квітів.

Привітали Онуфріївчан зі святом працівники районного Будинку культури, також приїхали привітати головне селища району гості з сусідніх сіл з музичними привітаннями. Але головною родзинкою свята був виступ гостя з Києва – привітати нас зі святом приїхав фіналіст проекту голос країни, учасник і переможець багатьох вокальних конкурсів Василь Жадан.

До речі концерт Василя був благодійний і всі кошти від нього підуть на підтримку дітей-інвалідів Онуфріївки. Було багато чудових пісень і чудових танців від хореографічного колективу «Ромале», які виступали разом з Василем Жаданом.

Дуже гарно працювала виїзна торгівля: солодка вата для наймолодших, чудовий шашлик і звичайно ж традиційне частування кашею. Працювали батути і каруселі. А завершилося свято молодіжною дискотекою, яка тривала до другої години ночі. Свято вдалося на славу.

Похожие материалы

Добавить комментарий

  _     ___     ___     ___     ___   
/' \ /'___`\ /'___`\ /'___`\ /'___`\
/\_, \ /\_\ /\ \ /\_\ /\ \ /\_\ /\ \ /\_\ /\ \
\/_/\ \ \/_/// /__ \/_/// /__ \/_/// /__ \/_/// /__
\ \ \ // /_\ \ // /_\ \ // /_\ \ // /_\ \
\ \_\ /\______/ /\______/ /\______/ /\______/
\/_/ \/_____/ \/_____/ \/_____/ \/_____/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015