Святковий концерт та веселі ігри для дітей району

Аватар пользователя Официальный источник

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей — прекрасне свято радості та одвічної надії.  Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань.

З цієї нагоди 1 червня у Онуфріївському  районному будинку культури  відбувся святковий концерт та веселі ігри  для  дітей району. Працівники культури цікаво та весело провели святково – розважальну програму в якій було задіяно більше п’ятисот дітей з усіх населених пунктів району.

Від імені райдержадміністрації маленьких громадян привітала директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Валентина Борисівна Фірсова. Вона  подякувала усім, хто своєю працею, громадською діяльністю сприяє становленню юного покоління,   побажала дітям світлої долі та добра в родинах. По закінченню концертної програми всі діти, які були присутні на святі  насолодилися  безкоштовним морозивом.

В подальшому свято продовжувалось на площі, де на дітей  чекали працівники Онуфріївського районного центру дитячо – юнацької  творчості та районної бібліотеки.

Діти змогли позмагатися в шахи та шашки, пограти в естафети, відгадати вікторини та відчути себе майстринями та художниками. Всі переможці отримали святкові сувеніри.

В подальшому  спеціалісти районного  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали дітей  із функціональними обмеженнями ( з особливими потребами)вдома і привітали зі святом та  вручили солодкі подарункові  набори.

Сільськими головами Омельницької та Зибківської сільських рад, селищним  головою Онуфріївської селищної ради, ФСГ «Долина» (сел. Павлиш) було надано благодійну допомогу  дітям із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, щоб вони мали  змогу розважитися на дитячих батутах.

В організації та проведенні свята взяли участь районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,служба в справах дітей , відділи культури та туризму, освіти  районної державної адміністрації, районний центр дитячо-юнацької творчості.

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

Директор РЦСССДМ                                                    В.Фірсова

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __    ______    __    ________  __ __   
/'_ `\ /\ ___\ /'_ `\ /\_____ \ /\ \\ \
/\ \L\ \ \ \ \__/ /\ \L\ \ \/___//'/' \ \ \\ \
\ \___, \ \ \___``\ \ \___, \ /' /' \ \ \\ \_
\/__,/\ \ \/\ \L\ \ \/__,/\ \ /' /' \ \__ ,__\
\ \_\ \ \____/ \ \_\ /\_/ \/_/\_\_/
\/_/ \/___/ \/_/ \// \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015