Святковий концерт

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Є в Онуфріївському районі невеличке село Костянтинівка. На даний час в селі відсутній дитячий садочок та школа, діточок підвозять на навчання шкільними автобусами, але село живе, є два фермерські господарства, родюча земля і працьовиті люди.

В Костянтинівці вже багато років майже не використовується приміщення клубу і ось в цьому році на свято Дня Конституції  в ньому було вирішено провести концерт.

В залі був повний аншлаг, дехто з глядачів, яким не вистачило місця, ходили додому по стільці, інші стояли. Першою до мікрофону запросили керівника Онуфріївського Будинку культури Надію Галайдюк, яка привезла в село бригаду артистів. Вона поздоровила жителів села зі святом і надала слово першому заступнику Онуфріївської районної адміністрації Ігорю Дудніку і голові попівської сільської ради Тетяні Селегей. Ігор Валерійович і Тетяна Петрівна тепло поздоровили селян зі Святом Конституції, побажали мирного неба та благополуччя.

А далі був чудовий концерт, кожен номер якого супроводжувався бурхливими оплесками. По закінченню концерту Тетяна Петрівна подякувала артистам за чудові виступи, а глядачі відмітили, що такі чудові заходи вони хочуть бачити якомога частіше

Похожие материалы

Добавить комментарий

  _     _    ________   __    ____  
/' \ /' \ /\_____ \ /'__`\ /'___\
/\_, \ /\_, \ \/___//'/' /\_\L\ \ /\ \__/
\/_/\ \ \/_/\ \ /' /' \/_/_\_<_ \ \ _``\
\ \ \ \ \ \ /' /' /\ \L\ \ \ \ \L\ \
\ \_\ \ \_\ /\_/ \ \____/ \ \____/
\/_/ \/_/ \// \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015