Святковий футбол

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

9 вересня, в день святкування Дня селища Онуфріївка, команда райцентру на своєму полі приймала гостей з Вишнівців. В першому таймі обидві команди майже весь час атакували та контратакували, але перший тайм не приніс успіху ні одній команді. На перерву футболісти пішли з рахунком 0:0.

В другому таймі команда «Рубін», як кажуть «додала обертів» і гра перемістилася на половину поля «Оріона», але м’яч, мов зачарований вперто у ворота не йшов. Серед вболівальників вже почалися розмови, що гра так і закінчиться з нічийним рахунком, що для команди райцентру неприйнятне, адже «Рубін» і так перемістився на  другу строчку турнірної таблиці районного чемпіонату.

Але на останніх хвилинах зустрічі, коли самі нетерплячі вболівальники вже почали залишати глядацькі лави нападник «Рубіну» Ростислав Кохно забиває в ворота суперника переможний гол. Тож вітаємо Онуфріївський «Рубін» з такою важкою і такою потрібною перемогою