Святковий футбол

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

9 вересня, в день святкування Дня селища Онуфріївка, команда райцентру на своєму полі приймала гостей з Вишнівців. В першому таймі обидві команди майже весь час атакували та контратакували, але перший тайм не приніс успіху ні одній команді. На перерву футболісти пішли з рахунком 0:0.

В другому таймі команда «Рубін», як кажуть «додала обертів» і гра перемістилася на половину поля «Оріона», але м’яч, мов зачарований вперто у ворота не йшов. Серед вболівальників вже почалися розмови, що гра так і закінчиться з нічийним рахунком, що для команди райцентру неприйнятне, адже «Рубін» і так перемістився на  другу строчку турнірної таблиці районного чемпіонату.

Але на останніх хвилинах зустрічі, коли самі нетерплячі вболівальники вже почали залишати глядацькі лави нападник «Рубіну» Ростислав Кохно забиває в ворота суперника переможний гол. Тож вітаємо Онуфріївський «Рубін» з такою важкою і такою потрібною перемогою 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ___     __     _     __    ________ 
/'___`\ /'__`\ /' \ /'_ `\ /\_____ \
/\_\ /\ \ /\_\L\ \ /\_, \ /\ \L\ \ \/___//'/'
\/_/// /__ \/_/_\_<_ \/_/\ \ \/_> _ <_ /' /'
// /_\ \ /\ \L\ \ \ \ \ /\ \L\ \ /' /'
/\______/ \ \____/ \ \_\ \ \____/ /\_/
\/_____/ \/___/ \/_/ \/___/ \//

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015