Своєчасний догляд лісових культур – запорука успіху!

Аватар пользователя Официальный источник

Найголовнішою складовою для успішного виконання планів по лісовідновленню та лісорозведенню, для працівників ДП «Онуфріївський лісгосп», є своєчасний догляд за лісовими культурами, як ручний так і механізований.

Цьогорічне літо не сильно радувало лісівників дощами. Тому лісова охорона та працівники підприємства приділяли багато уваги приживлюваності лісових культур та культурам минулих років, для того щоб спекотне сонце не випалило молоді деревця. Але разом з молодими деревцями виростає і трав’яна рослинність, яка не дозволяє молодим насадженням в повній мірі рости та розвиватися. Лісівники провели догляди  всього на загальній площі 166,1 га, в тому числі в захисних насадженнях  166,1 га та на зрубах 66,7 га. Догляд проводився частково ручним методом, а також і механізованим.

Адже в лісництвах працюють згуртовані колективи, завдяки яким виробничий процес не знає зупину і характеризується високими якісними показниками. Трактористи та працівники лісових культур   за сумлінну працю заслуговують на велику повагу. Велика шана та вдячність вашій старанній праці.

 

 

Інженер лісових культур ДП «Онуфріївський лісгосп»  О.Явтушенко

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ________   ___     _    ____    __   
/\_____ \ /'___`\ /' \ /'___\ /'__`\
\/___//'/' /\_\ /\ \ /\_, \ /\ \__/ /\_\L\ \
/' /' \/_/// /__ \/_/\ \ \ \ _``\ \/_/_\_<_
/' /' // /_\ \ \ \ \ \ \ \L\ \ /\ \L\ \
/\_/ /\______/ \ \_\ \ \____/ \ \____/
\// \/_____/ \/_/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015