СВОЄЧАСНИЙ ДОГЛЯД ЛІСОВИХ КУЛЬТУР – ЗАПОРУКА УСПІХУ

Аватар пользователя Официальный источник

Працівники ДП «Онуфріївський лісгосп» протягом всього року мають достатньо справ, до яких відносяться з турботою та відповідальністю. Але чи не найголовнішою складовою для успішного виконання планів по лісовідновленню та лісорозведенню є своєчасний догляд за лісовими культурами, як ручний так і механізований.

Цогорічна весна та літо було сильно спекотне та не сильно радувало лісівників дощами. Тому лісова охорона та працівники підприємства приділяли багато уваги приживлюваності лісових культур та культурам минулих років, для того щоб спекотне сонце не випалило молоді деревця. Але разом з молодими деревцями виростає і трав’яна рослинність, яка не дозволяє молодим насадженням в повній мірі рости та розвиватися.  

 Працівники лісокультурного фонду вчасно проводять багаторазові прополки на цих об’єктах, тим самим забезпечуючи гарний ріст кожного маленького деревця. Протягом року лісівники провели догляди в захисних насадженнях загальною площею 358 га, на зрубах 77 га. Догляд проводився частково ручним методом, а також  механізованим.

У лісництвах працюють згуртовані колективи, завдяки яким виробничий процес не знає зупину і характеризується високими якісними показниками. Трактористи та працівники лісових культур   за сумлінну працю заслуговують на велику повагу.

Велика шана та вдячність вашій старанній праці.

 

 

Інженер лісових культур

ДП «Онуфріївський лісгосп»                             О.Явтушенко

Похожие материалы

Комментарии

Аватар пользователя Гость

а які балки засадили?
Аватар пользователя Администратор

Отримали відповідь від лісгоспу. Завтра на сайті чекайте на матеріал

Добавить комментарий

 ______    ___     __    __ __     _   
/\ ___\ /'___`\ /'_ `\ /\ \\ \ /' \
\ \ \__/ /\_\ /\ \ /\ \L\ \ \ \ \\ \ /\_, \
\ \___``\ \/_/// /__ \ \___, \ \ \ \\ \_ \/_/\ \
\/\ \L\ \ // /_\ \ \/__,/\ \ \ \__ ,__\ \ \ \
\ \____/ /\______/ \ \_\ \/_/\_\_/ \ \_\
\/___/ \/_____/ \/_/ \/_/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015