Супер Бабуся

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Минулого вівторка в Онуфріївському Будинку культури була проведена розважальна програма «Супер бабуся». Програма була підготовлена працівниками Онуфріївського БК за підтримки Онуфріївської селищної ради.

Ведуча називає учасниць, коротенько розповідає про кожну, всього їх вісім:

 1. Людмила Фургайло
 2. Раїса Пітоня
 3. Світлана Корабльова
 4. Ольга Литвиненко
 5. Олена Озірна
 6. Надія Тарабан
 7. Людмила Похила
 8. Галина Барановська

Виступ учасниць оцінювали журі в складі: Леонід Пивовар, Леся Верба, Валентина Філатова. Перед конкурсом Леонід Федорович сказав, що журі не буде обирати найкращу бабусю, а нагородять усіх учасниць. Першим завданням учасниць було показати свою поведінку у певній, змодельованій ситуації. Поки учасниці готувалися глядачів розважали учасники художньої самодіяльності.

Темою другого конкурсу була кулінарія, потрібно було приготувати свій улюблений салат та розповісти про нього присутнім. Третім був хореографічний конкурс, потрібно було показати свою грацію у танку з хустинками. Танці так сподобалися глядачам, що учасниці показали ще один танець, на цей раз парами, а завершилась конкурсна програма хоровим виконанням чудової пісні «Одна калина за вікном».

Дипломи та подарунки учасницям вручали Леонід Пивовар та Валентина Філатова. Отримали бабусі подарунки від депутата Олеся Довгого, які передала представник Марина Саакян. На завершення конкурсу Леонід Федорович сказав, що в наступному році подібна розважальна програма буде проведена і для дідусів онуфріївщини.

Глядачі отримали велике задоволення від шоу-програми. 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     ___     __     ___     _   
/'_ `\ /'___`\ /'_ `\ /'___`\ /' \
/\ \L\ \ /\_\ /\ \ /\ \L\ \ /\_\ /\ \ /\_, \
\ \___, \ \/_/// /__ \/_> _ <_ \/_/// /__ \/_/\ \
\/__,/\ \ // /_\ \ /\ \L\ \ // /_\ \ \ \ \
\ \_\ /\______/ \ \____/ /\______/ \ \_\
\/_/ \/_____/ \/___/ \/_____/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015