Сучасний швидкісний Інтернет в Онуфріївці

Аватар пользователя Официальный источник

Жителям сел. Онуфріївка доступне підключення до сучасного швидкістного, отоволоконного інтернету із гарантованою швидкістю 100 Мбіт/с.

Послуги доступу до Інтернет надаватиме ТОВ «НПК «Хоум-Нет».

Компанія ТОВ «НПК «ХОУМ-НЕТ» працює на ринку телекомунікацій з 2005 року.

За цей час компанія виросла з невеликого провайдера до національного оператора. ТОВ «НПК «ХОУМ-НЕТ» перша в Україні, яка змогла за короткий час надати якісну послугу Інтернет по оптоволоконному кабелю у приватний сектор. Сьогодні компанія ТОВ «НПК «ХОУМ-НЕТ» обслуговує понад 200 населених пунктів, кількість яких постійно зростає.

Підключення до мережі здійснюється за сучасною технологією PON, яка дозволяє отримати доступ до мережі Інтернет на швидкості до 1Гбіт/с. Особливістю підключення є заведення оптоволоконного кабелю безпосередньо в будинок, що гарантує найвищу якість послуги, стабільну швидкість і надійне з'єднання.

Підключаючись до мережі ТОВ «НПК «ХОУМ-НЕТ», Ви отримуєте значно якіснішу послугу, ніж абоненти супутникового Інтернету, радіо Інтернет Wi-Fi, мобільного Інтернету, ADSL та інші.

На сьогодні якісний Інтернет на швидкості 100 Мбіт/с для фізичних осіб доступний всього лише за 170 грн. в місяць.

Замовити підключення є можливість за одним з вказаних телефонів:

(067) 408-18-58  (093) 1-700-700 (095) 2-700-700 

або залишайте заявку на підключення за посиланням: http://homenet.ua/ua/connect/zayavka.html

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __    ____    __     __    ______  
/'__`\ /'___\ /'_ `\ /'_ `\ /\ ___\
/\_\L\ \ /\ \__/ /\ \L\ \ /\ \L\ \ \ \ \__/
\/_/_\_<_ \ \ _``\ \ \___, \ \ \___, \ \ \___``\
/\ \L\ \ \ \ \L\ \ \/__,/\ \ \/__,/\ \ \/\ \L\ \
\ \____/ \ \____/ \ \_\ \ \_\ \ \____/
\/___/ \/___/ \/_/ \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015