Стоматолог, геодезист, бармен: на які новостворені робочі місця працевлаштовувались безробітні у 2018 році?

Аватар пользователя Официальный источник

У минулому році роботодавці Кіровоградщини створили понад 300 нових робочих місць

 

Службою зайнятості застосовуються вагомі стимули для роботодавців, які створюють нові робочі місця для працевлаштування на них безробітних мешканців. Такі працедавці отримують компенсацію фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за кожну працевлаштовану особу.

Протягом 2018 року роботодавцями створено більше 300 нових робочих місць, на які працевлаштовано безробітні за професіями лікар-стоматолог, менеджер (управитель) з туризму, інженер-землевпорядник,  швачка, менеджер (управитель) із пенсійного недержавного страхування, продавець непродовольчих товарів, контролер ринку, пекар, кондитер, продавець продовольчих товарів, водій автотранспортних засобів, менеджер (управитель) з постачання, підсобний робітник, завідувач господарства, бармен, технік з планування, кухонний робітник, формувальник залізобетонних виробів та конструкцій, геодезист, касир (на підприємстві, в установі, організації), слюсар з ремонту колісних транспортних засобів та ін.

Плідно працюють в цьому напрямку роботи такі роботодавці як: ТОВ «ДЕЙ ГРУП»,  ПП «Чистий Єлизаветград», ТДВ «Швейна фабрика «Україна», ТОВ «Монтажні системи», ТОВ «ПСВ ГРУП» та ін.

 

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     _     ___     ___    ________ 
/'_ `\ /' \ /'___`\ /'___`\ /\_____ \
/\ \L\ \ /\_, \ /\_\ /\ \ /\_\ /\ \ \/___//'/'
\/_> _ <_ \/_/\ \ \/_/// /__ \/_/// /__ /' /'
/\ \L\ \ \ \ \ // /_\ \ // /_\ \ /' /'
\ \____/ \ \_\ /\______/ /\______/ /\_/
\/___/ \/_/ \/_____/ \/_____/ \//

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015