Старт чемпіонату з футболу Онуфріївського району

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

В суботу, 20 травня в Онуфріївському районі стартував чемпіонат з футболу. Ігри проходили відразу на п’яти полях району. В Павлиші місцевий «Колос» приймав на своєму полі Попівську «Зорю». Гра була дуже напруженою, гостро атакували обидві команди. Під час силових зіткнень гравці отримували травми, за порушення правил гри арбітр зустрічі наказував гравців «жовтими» картками. Але попри все рахунок довгий час залишався нічийним, поки гравець «Колоса» Андрій Пономаренко не вивів свою команду вперед. Такий рахунок зберігався майже до самого фінального свистка, і вболівальники вважали що гру вже зіграно, а допоміг гостям одинадцятиметровий, який прекрасно реалізував Олександр Лапочкін на 41 хвилині зустрічі. Остаточний рахунок 1:1.

В Камбурліївці відбулася зустріч між місцевим «Темпом» та Онуфріївським «Рубіном». Камбурліївка знаходиться недалеко від Павлиша, а матчі були рознесені за часом так, що багато вболівальників змогли відвідати обидві гри. Перший тайм провели в атаках як господарі так і гості, але на перерву команди пішли з рахунком 0:0.

В другому таймі нападник «Темпу» Олександр Зикович забиває гол в ворота «Рубіну». Після пропущеного м’яча команда райцентру мобілізувала всі сили і Максим Михайлов вирівнює рахунок, його тезка Максим Вікулов, забиває другого м’яча і саме цей гол стає в зустрічі переможним. Остаточний рахунок 2:1 на користь «Рубіну».

В селі Куцеволівка місцевий «Дніпро» приймав Зибківський «Метеор». Перемогу отримали господарі поля з рахунком 2:1. Футболіст Олександр Пойда в цій зустрічі записав на свій рахунок відразу два м’ячі. Гравець «Метеору» Дмитро Вергун забив «м’яч престижу».

Вишнівцівський «Старт» грав на виїзді в селі Деріївка. В двобію з місцевим «Гранітом» отримав поразку з рахунком 0:1 Переможний гол в ворота суперника забив Олександр Крупенко.

Також не пощастило в грі на виїзді Млинківській «Ниві», яка в Успенці програла 0:4 місцевій «Чайці». Перемогу своїй команді принесли Андрій Колісник, Ігор Котвіцький, Олександр Гордієнко, четвертий м’яч був зарахований як автогол. Автор дякує Анатолію Піщану і Сергію Чауну за допомогу у підготовці та за надані матеріали.