Старшокласники Онуфріївщини узяли участь у зональному етапі фестивалю «ПрофFEST-2019»

Аватар пользователя Официальный источник

05 березня, в  Онуфріївському районному центрі дитячої та юнацької творчості, у рамках проведення зонального етапу обласного молодіжного фестивалю «ПрофFEST-2019», за сприяння відділу освіти Онуфріївської райдержадмінстарції та Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, відбувся  профорієнтаційний захід «Ярмарок професій».

 У заході узяли участь представники Світловодського ПТУ №5, Олександрійського професійного ліцею та Олександрійського професійного аграрного ліцею, які представили старшокласникам Онуфріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. та НВК Павлиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. – ліцею ім. В.О. Сухомлинського повну інформацію про професії, які можна здобути у їхніх навчальних закладах. Також учні 9-х та 11-х класів дізналися про історію та сьогодення навчальних закладів, умови вступу та подальшого навчання, можливість подальшого працевлаштування, умови проживання в гуртожитку, організацію проведення дозвілля.

Школярі із задоволенням брали участь у майстер-класах з професій, за якими можна вчитись у презентованих навчальних закладах: перукарі робили зачіски, кухарі готували вареники та ін.

Також майбутні абітурієнти мали нагоду скористатись послугами профконсультпункту для допомоги у виборі майбутньої професії.    

Загалом, у заході взяли участь близько 120 школярів Онуфріївщини.

 

 

Вадим Крамаренко, провідний фахівець з питань зайнятості Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Похожие материалы

Добавить комментарий

 __ __    ________   _     __     __   
/\ \\ \ /\_____ \ /' \ /'_ `\ /'_ `\
\ \ \\ \ \/___//'/' /\_, \ /\ \L\ \ /\ \L\ \
\ \ \\ \_ /' /' \/_/\ \ \/_> _ <_ \ \___, \
\ \__ ,__\ /' /' \ \ \ /\ \L\ \ \/__,/\ \
\/_/\_\_/ /\_/ \ \_\ \ \____/ \ \_\
\/_/ \// \/_/ \/___/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015