СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ ОНУФРІЇВСЬКОГО РАЙОНУ у січні–травні 2018 року

Аватар пользователя Официальный источник

Населення. На 1 травня 2018р. в районі проживало 17,7 тис. осіб.
За січень–квітень 2018р. чисельність населення скоротилася на 99 осіб.

Ринок праці. За даними обласного центру зайнятості, кількість зареєстрованих безробітних на кінець травня 2018р. становила 247 осіб.

Роздрібна торгівля. Роздрібний товарооборот підприємств роздрібної торгівлі у січні–березні 2018р. становив 5,2 млн.грн, що на 9,6% менше ніж
у січні–березні 2017р.

Сільське господарство. За січень–травень 2018р. індекс сільськогосподарської продукції у сільськогосподарських підприємствах
(крім малих) порівняно з відповідним періодом 2017р. склав 89,7%.

Транспорт. Підприємствами автомобільного транспорту у січні–травні 2018р. перевезено 19,3 тис.т вантажів, що на 16,3% більше ніж у січні–травні 2017р., вантажооборот зменшився на 5,2% і склав 1,8 млн.ткм.

 

Головне управління статистики у Кіровоградській області

 

 

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __    ______   ________   __     __   
/'_ `\ /\ ___\ /\_____ \ /'__`\ /'__`\
/\ \L\ \ \ \ \__/ \/___//'/' /\_\L\ \ /\_\L\ \
\ \___, \ \ \___``\ /' /' \/_/_\_<_ \/_/_\_<_
\/__,/\ \ \/\ \L\ \ /' /' /\ \L\ \ /\ \L\ \
\ \_\ \ \____/ /\_/ \ \____/ \ \____/
\/_/ \/___/ \// \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015