Соціальна та психологічна підтримка: в Онуфріївці обговорили проблеми учасників АТО

Аватар пользователя Официальный источник

Про основні засади соціального захисту колишніх військовослужбовців, учасників АТО / ООС йшлося під час зустрічі, що відбулася в Онуфріївській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.  До заходу долучилися представники державних структур, які опікуються даною категорією громадян. Серед яких: районний військовий комісаріат, управління праці та соціального захисту населення Онуфріївської райдержадміністрації та ін.

Під час зустрічі військовослужбовців ознайомили з основними положеннями чинного законодавства про зайнятість населення, що спрямовані на створення ефективного механізму сприяння повній та продуктивній зайнятості безробітних громадян. Також слухачі отримали вичерпну інформацію про їхні права та обов'язки, порядок виплати допомоги по безробіттю, послуги, які надаються службою зайнятості, стан місцевого ринку праці району та ін. Особливу увагу приділили порядку співпраці між клієнтом та особистим консультантом, виконанню письмових рекомендацій щодо сприяння працевлаштуванню на вільні робочі місця та вакантні посади як на підприємствах району, так і за його межами, започаткуванні власного бізнесу, професійному навчанні, забезпеченні тимчасової зайнятості та ін.  

Крім того, в рамках заходу кожен демобілізований мав змогу поставити питання, які виникли з приводу почутого, та зробити висновок, що проведення подібних зустрічей є справою важливою, адже вони допомагають пристосуватися до реалій та потреб ринку праці, а також почути важливу нову інформацію щодо державної підтримки цієї категорії громадян.

Представник райвійськкомату Віктор Момот поділився з учасниками семінару інформацією про вакансії у військових частинах, які потребують доукомплектування. Одночасно надав інформацію про нові підходи Міністерства оборони України в питаннях матеріального та технічного забезпечення військовослужбовців за контрактом в межах наявних вакансій в 2019 році.

Під час зустрічі із соціальними партнерами відбулася жвава дискусія, обмін думками, від безробітних надійшли численні запитання до учасників заходу щодо соціального захисту учасників АТО/ООС, порядку виділення земельних ділянок, про пенсійне забезпечення, ведення записів до документів про періоди проходження військової служби в зоні АТО, укладання контракту на проходження військової служби в Збройних Силах України.

Слід зазначити, що загалом протягом січня - червня 2019 року мали статус безробітного 34 особи з числа демобілізованих військовослужбовців і учасників АТО/ООС. За сприяння центру зайнятості 15 осіб працевлаштовані, 5 осіб проходили професійне навчання, по закінченню якого 4 безробітних були працевлаштовані за професіями електрогазозварник, водіями автотранспортних засобів, трактористами  машиністами сільськогосподарського виробництва.

В. Крамаренко Фахівець з профорієнтації Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ___    __ __    __ __    __ __    ________ 
/'___`\ /\ \\ \ /\ \\ \ /\ \\ \ /\_____ \
/\_\ /\ \ \ \ \\ \ \ \ \\ \ \ \ \\ \ \/___//'/'
\/_/// /__ \ \ \\ \_ \ \ \\ \_ \ \ \\ \_ /' /'
// /_\ \ \ \__ ,__\ \ \__ ,__\ \ \__ ,__\ /' /'
/\______/ \/_/\_\_/ \/_/\_\_/ \/_/\_\_/ /\_/
\/_____/ \/_/ \/_/ \/_/ \//

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015